هيمنش کوهلی پس از آن که پدر و مادر و خواهرش هفته گذشته به اين ويروس آلوده شدند، آزمايش مثبتی برای COVID-19 انجام داده است

Himansh Kohli

هایمنش کوهلی

بازیگر نقش هایمنش کوهلی پس از آلوده شدن پدر و مادر و خواهرش به این ویروس در هفته گذشته، آزمایش مثبتی برای COVID-19 انجام داده است. هیمنش پیش از این منفی بود اما مدتی پیش دوباره شروع به نشان دادن علائم کرد. این بازیگر روز جمعه این خبر را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و از طرفدارانش خواست آماده شوند زیرا ویروس می تواند هر کسی را اثر کند. وی همچنین خاطر نشان کرد که خانواده اش در جاده بهبودی قرار دارند.

«به لطف خدا و دعاهای شما، خانواده ام شروع به نشان دادن نشانه هایی از بهبودی کرده اند و با سرعت خوبی در حال بهتر شدن هستند. بسیاری از زمان ها، ما فکر می کنیم ما بهترین مصونیت را داریم، هیچ اتفاقی نمی تواند برای ما بیفتد، ما یک مبارز و غیره هستیم و فکر می کنیم همه اقدامات احتیاطی را در سطح طرفدار انجام می گیریم.»

ðÂÂÂð»ð â â â â â â â â â â â pic.twitter.com/bpHkQxOiwl â â â â â â â â â â â

— هایمنش کوهلی (@himanshkohli) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 4

“در حالی که مراقبت از پدر و مادر و خواهر من، من شروع به نشان دادن علائم بیش از حد و زمانی که من برای Covid-19 دیروز بررسی شد، من آزمایش مثبت است. نميخوام همه تون رو بترسونم از وقتي که نرخ بهبودي خيلي بالاست اما تنها چیزی که می خواهم به همه بگویم این است که همه به این ویروس به شیوه ای دیگر واکنش نشان می دهند. در واقع همه ما 4 نفر در خانواده علائم و اثرات متفاوتی داریم که به دلیل ویروس ایجاد می شود. بنابراین، آن را به آرامی و انجام هر آنچه در قدرت خود را به حفاظت از خود را از آن. دعا می کنم که هرگز به کسی از شما نمی رسد، اما لطفا آماده باشید، چون می تواند از هر جایی و در هر زمان بیاید.»

او همچنین سه درمان خانگی را به اشتراک گذاشت که برای او کار می کنند. وی نوشت: به اشتراک گذاری سه چیز که برای من به عنوان درمان علائم کار می کنند: اول، آب گرم با لیمو/زردچوبه – این همراه با مصرف آب طبیعی – لطفا هیدراته بمانید. دوم ، دوش بخار با یک زبانه از Karvol پلاس مخلوط در آب. سوم، چند ویتامین (به خصوص C، D، و B12) برای ایمنی بهتر.”

او حتی از همه خواست که شروع به احتیاط کنند و نوشت: «منتظر عفونت نمون، شروع به احتیاط کنید. لطفاً از خود و خانواده تان مراقبت کنید.»

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه