هيماني شيوپوري، چهره شناخته شده در فيلم ها و در تلويزيون، آزمايش مثبتي براي رمان کرونا ویروس انجام داده است

Image source: Instagram/@hshivpuri

منبع تصویر: اینستاگرام/@hshivpuri

بازیگر نقش هایمانی شیوپوری که چهره ای شناخته شده در فیلم ها و در تلویزیون است، آزمایش مثبتی برای رمان کروناویروس انجام داده است. “صبح گود، این به شما اطلاع می دهد که من آزمایش مثبت برای Covid. هر کسی که با من در ارتباط بوده با مهربانی خودتان را آزمایش می کند.» این بازیگر در حساب اینستاگرام خود نوشت.

هیمانی در چندین نمایش مانند “Hasratein” و “Ghar Ek Sapna” و فیلم های متعددی از جمله “Hum Aapke Hain Koun..!”، “Dilwale Dulhania Le Jayenge” و “Pardes” برجسته شده است. نقش او از ریفات بی در “کوچ کوچ هاتا های” کاران یوهار او را در میان بچه های دهه ۱۹۹۰ بسیار محبوب کرد.

هیمانی در حال حاضر در برنامه تلویزیونی «هاپاو کی اولتان پالتان» نقش کاتوری اما را مقاله می کند.

در این نمایش همچنین ستاره های کامنا پاتاک، یوگش تریپاتی، زاهارا ستجیوالا، سانجی چودری و ویسواناث چاترجی از جمله هستند. این نمایش تیراندازی برای قسمت های تازه را در ماه ژوئن از سر گرفت.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه