خرید رپورتاژ

دادگاه عالی به دنبال دولت ایستاده در درخواست برای ممنوعیت فروش اسید در دهلی نو – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 11, 2020, 17:59 IST | PTI | دهلی نو

یک نیمکت از رئیس دادگستری D N پاتل و عدالت C هری شانکار خواسته دولت دهلی نو برای طلسم کردن موضع خود در یک استشهاد در پاسخ به درخواست ثبت شده توسط یک حمله با اسید بازمانده soughting ممنوعیت فروش اسید در دهلی نو

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی نو روز سه شنبه در پی دولت دهلی نو را ایستاده بر روی یک درخواست با یک حمله با اسید بازمانده که ادعا کرده است که شیمیایی شد و هنوز هم به راحتی در دسترس در پایتخت با وجود دیوان عالی کشور جهت تنظیم فروش آن است.

یک نیمکت از رئیس دادگستری D N پاتل و عدالت C هری شانکار خواسته دولت دهلی نو برای طلسم کردن موضع خود در یک استشهاد در پاسخ به این درخواست که به دنبال ممنوعیت فروش اسید در سرمایه های ملی.

در, درخواست, 37 سال از شاهین ملک نیز ادعا شده که قواعد قانونی که در تنظیم فروش اسید نمی شد در حال اجرا در اینجا توسط مقامات.

ملک که جان سالم به در اسید حمله کرده و معتقد است که اسید به راحتی در دسترس برای خرید در سراسر شمارنده در فروشگاه های خرده فروشی از دهلی نو است.

او به دنبال اجرای صحیح دهلی سموم اختیار و فروش, قوانین, 2015 که اعمال محدودیت در فروش اسید در سرمایه های ملی.

درخواست نیز استدلال کرد که دادگاه راس آن قضاوت در Laxmi Agarwal حمله با اسید مورد صادر کرده است دستورالعمل با توجه به ممنوعیت و مقررات در فروش اسید اما همان شد در حال اجرا.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im