قهرمان – Gayab حالت: تیزر نشان می دهد شما برگ درخواست برای اطلاعات بیشتر

قهرمان – Gayab حالت: تیزر نشان می دهد شما برگ درخواست برای اطلاعات بیشتر – سرگرمی

انتشار: May 23, 2020, 15:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آماده تا شاهد یک بازی جذاب و هیجان انگیز نشان می دهد تلویزیون به نام قهرمان – Gayab حالت و تیزر را ترک خواهد کرد شما درخواست برای اطلاعات بیشتر!

Picture Courtesy: PR

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

وجود دارد هر بیشتر در قالب عدالت از vigilante عدالت ؟ این نوع پیدا کرده و به موفقیت های بزرگ هر دو در هند و خارج از کشور اما ما به ندرت شاهد آن در تلویزیون. اما به نظر می رسد ما همه را به دیدن یکی در قالب قهرمان – Gayab حالت جدید نشان می دهد که همه مجموعه ای برای رسیدن به سونی SAB.

این تیزر به یاد شما را از تمام فیلم های که در آن شخصیت نامرئی ساخته شده و قدرت خود را به مبارزه دشمنان خود را البته نمادین ترین و یکی از به یاد ماندنی بودن آنیل کاپور آقای هند است. و تیزر قطعا شما را هیجان زده است.

یک نگاه حق در اینجا:

این داستان فانتزی قابل توجهی خواهد بود علاوه بر این به یک در حال حاضر نامی از مجموعه ای از شخصیت های فانتزی مانند Baalveer و علاءالدین که شده سرگرم کردن بینندگان کانال.

متعهد به ارائه ارزش-محور نور دل سرگرمی است که گرامی با کل خانواده, سونی, SAB است که تمام مجموعه به گسترش آن تخته سنگ را نشان می دهد با این آخرین نام تجاری جدید و فانتزی ارائه شده است.

در ارتباط باشید برای سونی SAB برای گرفتن قهرمان در عمل!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>