اینجا چرا pamela grow Jammwal احساس بالیوود است یک راه طولانی پیش رو و این چرخه همچنان ادامه دارد

اینجا چرا pamela grow Jammwal احساس بالیوود است یک راه طولانی پیش رو و این چرخه همچنان ادامه دارد – سرگرمی

انتشار: Jun 29, 2020, 15:27 IST | سرپرستان | بمبئی

به عنوان هفت فیلم از بالیوود میله میله برای انتشار در OTT, پلت فرم, pamela grow Jammwal اشاره کرده است در توییتر چگونه دو نفر از آنها که یکی از آنها خود را نمی شد با توجه به هر دعوت نامه. او می گوید این یک راه طولانی پیش رو!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Vidyut Jammwal

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Pamela Grow Jammwal

بازیگر pamela grow Jammwal احساس بالیوود است که هنوز هم تحت تاثیر ستاره ها و قدرت ستاره بیش, برابر, نمایندگی و می گوید آن را یک “راه طولانی پیش رو” برای تغییر.

وی با اشاره به تفاوت و disbalance اشاره به اعلام بزرگ توسط یک جریان پلت فرم برای برنامه ریزی بعد از ظهر دوشنبه از طریق یک رویداد مجازی با مشارکت بالیوود ستاره از جمله Akshay Kumar, Ajay Devgn, Alia Bhatt, آبیشک باچان و Varun Dhawan.

“یک اطلاعیه برای اطمینان حاصل کنید!! 7 فیلم برای انتشار برنامه ریزی شده اما تنها 5 تلقی شایسته نمایندگی. 2 فیلم دریافت دعوت نامه و یا علامت. این یک راه طولانی پیش رو است. این چرخه ادامه می دهد” او در توئیتر خود نوشت. یک نگاه حق در اینجا:

در مقابل کار او دیده خواهد شد در Khuda Haafiz عاشقانه اکشن, هیجان انگیز, گروگان Faruk کبیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im