اینجا چرا Mahesh Babu زیادی زیر فن در جنوب هند

اینجا چرا Mahesh Babu زیادی زیر فن در جنوب هند – سرگرمی

انتشار: May 09, 2020, 18:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | چنای

با توجه به او که چهره بسیاری از نام تجاری و واقعیت این است که گذشته خود سه فیلم شکست گیشه سوابق Mahesh Babu است که قطعا یکی از بالاترین پرداخت می شود, بازیگران, در, جنوب, فیلم مدار

Mahesh Babu

Mahesh Babu

آن را به خوبی می دانیم واقعیت است که سوپراستار Mahesh Babu عظیم fandom. با توجه به که Mahesh Babu نیز چهره بسیاری از برندهای نمادین. ریاست بیش از یک fanbase این ستاره یکی از بازیگران پرداخت بالاترین جنوبی میباشد.

با توجه به او که چهره بسیاری از نام تجاری و واقعیت این است که گذشته خود سه فیلم شکست گیشه سوابق این بازیگر است که قطعا یکی از بالاترین پرداخت می شود, بازیگران, در, جنوب, فیلم مدار. تحسین و قدردانی بازیگر در طول سال دریافت کرده است ژرف. عملکرد او در فیلم ‘Maharshi’ نگه داشته و مخاطبان در لبه صندلی خود را. این فیلم عظیم در سینما. یکی دیگر از نمونه های بزرگ از خود عملکرد نمونه خواهد بود بهارات Ane Nenu که در آن او مسحور بینندگان نگه داشته و آنها را چسب به صفحه نمایش خود را.

Mahesh Babu ثابت کرده است که خود را در سازگاری و تطبیق پذیری با بازگشت به عقب فیلم های پرفروش. اجرای خود را همیشه برگ بینندگان در هیبت. Mahesh Babu حضور فقط موجب افزایش هر بار که او به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. او را بالا می برد و هر بار او باعث می شود یک ظاهر.

در بخش دیگر این سوپراستار پادشاه تاییدیه در جنوب هند که در آن هیچ کس می ایستد و به او نزدیک است. با این کار به اعتبار خود محبوبیت خود را دست نخورده است و بالاترین پرداخت بازیگر با 3 فیلم های پرفروش خود را به اعتبار. بدون شک Mahesh Babu بزرگترین و موفق ترین telegu filmstars با شمال هند زیر نیز نیز که قرار است او را با موفقیت به عنوان پان هند سوپراستار.

این بازیگر در حال حاضر در حال ظهور با شکوه خود را با آخرین نسخه Sarileru Neekevvaru که هیبت کاملا به خوبی در گیشه و به دست آورده است نفس اعداد در آن تئاتر اجرا شود.

این فیلم مشخص شده Mahesh Babu سوم متوالی فیلم برای عبور از 100 کرور علامت و دیدم Mahesh Babu در نهان آواتار از یک افسر ارتش.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im