خرید رپورتاژ

اینجا چرا Kunal Kamra ایستاده بود در خارج راج Thackeray را با یک نامه و vada pav از Kirti کالج – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 03, 2020, 16:49 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Kamra در زمان یک عکس خارج Thackeray محل اقامت در شیواجی پارک و گفت که او در تلاش بود برای به دست آوردن MNS ارشد را با توجه به پیوستن به او در پادکست خود را نشان می دهد.

Kunal Kamra outside Raj Thackeray's residence in Shivaji Nagar. (Photo: Kunal Kamra/Twitter)

Kunal Kamra خارج راج Thackeray محل اقامت در شیواجی نگر. (عکس: Kunal Kamra/توییتر)

کمدین Kunal Kamra شده است که در اخبار, او پس از ممنوع شد توسط چهار شرکت های هواپیمایی در حال حاضر در تلاش برای ‘رشوه’ ماهاراشترا Navnirman سنا (MNS) رئیس راج Thackeray.

با vada pav و نامه در دست Kamra در زمان یک عکس خارج Thackeray محل اقامت در شیواجی پارک و گفت که او در تلاش بود برای به دست آوردن MNS ارشد را با توجه به پیوستن به او در پادکست خود را نشان می دهد. کمدین نیز توییتی عکس خود را با یک پیام “برای تمام افرادی که فکر می کنم من نه فشار به مهمانان در پادکست… اینجا چقدر من & من حاضر حتی بیشتر به تولید محتوای خوب برای شما بچه ها…”

در نامه ای که Kamra, ارسال شده در, او گفت که او کردم تا Thackeray مواد غذایی مورد علاقه به طوری که او می تواند برخی از زمان یدکی برای پیوستن به Kamra در نشان می دهد.

“که من باید انجام تحقیق و پیدا کردن شما یک فن بزرگ از Kirti کالج, vada pav در اینجا من تلاش برای رشوه شما را با یکی از مورد علاقه خود را در مورد مواد غذایی به طوری که شما یدکی برخی از زمان به آمده در پادکست ‘Shut up ya Kunal’ نامه ای می خواند. Kamra شده است صحبت کردن در نقطه ای از رسانه های اجتماعی پس از او گفته heckled تلویزیون لنگر Arnab Goswami در نیلی, پرواز, پس, که چهار شرکت های هواپیمایی – نیلی هوایی هند برو و هوا و ادویه جت ممنوع او را از پرواز. Kamra در حال حاضر با ارسال یک اخطار قانونی به شرکت هواپیمایی خواستار عذرخواهی بی قید و شرط داشتن تعلیق لغو و درخواست شرکت هواپیمایی به مناقصه عذرخواهی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im