اینجا چرا Kehne Ko Humsafar Hain خواهد بود رابطه درام به سازمان دیده بان برای

اینجا چرا Kehne Ko Humsafar Hain خواهد بود رابطه درام به سازمان دیده بان برای – سرگرمی

منتشرشده: مارس 22, 2020, 14:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نشان می دهد به شرح زیر Rohit (Ronit Roy) و همسرش Poonam (Gurdip Kohli) که به نظر می رسد به خانواده کامل که یکی تنها می تواند از خواب

Kehne Ko Humsafar Hain, یکی از محبوب ترین نشان می دهد در OTT است با آن فصل سوم. ALTBalaji و ZEE5 به تازگی اعلام کرد که فصل جدید را با اعلام یک حرکت پوستر از سری همراه با پوستر شخصیت. راه اندازی در 6 ژوئن سال 2020 نشان می دهد راه اندازی اطلاعیه به ارمغان می آورد پایان دادن به بیش از یک سال از پیش بینی در میان بینندگان. نشان می دهد را ببینید مدافعان از صنعت تلویزیون از جمله Ronit Roy Gurdip Kohli Punjj, مونا سینگ و Apurva Agnihotri بسیار به هیجان در میان طرفداران در سراسر کشور است.

در حالی که هند OTT فضا شناخته شده است برای ارائه به بینندگان خود را با بیشتر از اکشن و یا هیجان انگیز, ژانر سری (مثل میرزاپور و مقدس بازی) اما Kehne Ko Humsafar Hain می شکند که کلیشه و خارج از غرفه را با آوردن به مخاطبان جدید تسکین از یک درام عاشقانه لمس کردن بر افراد از ازدواج, عشق و روابط زیبایی.

تبلیغ به عنوان بزرگترین رابطه سری در OTT فضای Kehne Ko Humsafar Hain باعث می شود تاثیر بسیار زیادی در OTT پلت فرم با جذاب درام عاشقانه طرح آن را به ارمغان می آورد به مخاطبان به طوری که دو فصل اول نشان می دهد بودند افزایش بازدید و سوم فصل است که به شدت انتظار و پیش بینی شده توسط مخاطبان است.

نشان می دهد به شرح زیر Rohit (Ronit Roy) و همسرش Poonam (Gurdip Kohli) که به نظر می رسد به خانواده کامل که یکی تنها می تواند از خواب. اما زمانی که Rohit را زناکارانه امور با Ananya (مونا سینگ) عمومی می شود, او باید انتخاب کنید که در آن شادی خود را نهفته است. سری قلب غم انگیز عاشقانه داستان سرب سه نفر است که شما را در انتخاب بین عشق و جامعه است.

این سری است که بسیار مورد نیاز علاوه بر این از درام عاشقانه به OTT سیستم عامل و کپسوله مخاطبان با submergence به مجتمع احساسات مثلث عشق. فصل دوم سمت چپ مخاطبان در یک جاذب نقطه عطف و منجر به بیشتر پیش بینی از فصل سوم. مطمئن شوید برای پیدا کردن آنچه بیشتر اتفاق می افتد در زندگی این سه نفر! آماده شود تا شاهد قسط سوم از این حق رای دادن جریان از 6 ژوئن در هر دو ALTBalaji & ZEE5 برنامه های.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im