در اینجا چگونه Vishwa Shanti Mission اعتماد خیریه و کمک به lakhs از مردم در COVID19 بحران

در اینجا چگونه Vishwa Shanti Mission اعتماد خیریه و کمک به lakhs از مردم در COVID19 بحران – اخبار

انتشار: Jun 27, 2020, 17:04 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Vishwa Shanti Sewa خیریه اعتماد ارائه جیره بسته از جمله آرد حبوبات, برنج, فلفل قرمز و ادویه جات به تمام کسانی که عامیانه هنرمندان متاثر از مستند

COVID-19 قرار داده است شهروندان هند در بحران است. این ویروس کشنده است که نه تنها آسیب رساندن به مردم از لحاظ جسمی اما شغل افراد نیز از دست داد. مردم حتی نمی باید پول برای خرید روزانه جیره. به منظور خلاص شدن از این فاجعه قدرتهای بزرگ جهان سقوط کرده اند و یا احساس خود کافی است. در چنین زمان Vishwa Shanti Sewa اعتماد خیریه کمک به خانواده های نیازمند و افراد است. این خدمات امداد در حال حاضر فسخ شده است. در آخرین روز این سازمان مقامات ارائه جیره مواد به ده ها تن از Braj را نیازمند عامیانه هنرمندان و ماموریت ارائه کمک رسانی به بیش از 1 لاخ مردم در قالب مواد غذایی جیره, ماسک, ضد عفونی کننده ، در طول مستند.

در 8 ژوئن تحت COVID-19 امداد خدمات Vishwa Shanti Sewa خیریه اعتماد ارائه جیره بسته از جمله آرد حبوبات, برنج, فلفل قرمز و ادویه جات به تمام کسانی که عامیانه هنرمندان تحت تاثیر این مستند در پارک در کریشننگر. سازمان, منشی, Vijay Sharma توزیع مواد تسکین به بیش از سه ده از هنرمندان. در طول توزیع, Dr. Deepak Goswami, قوم هنرمند Khemchand Yaduvanshi بخش عضو شورا Monu آرورا, Atul Upadhyay و دیگر مقامات نیز دیده می شود در حال حاضر.

به این مناسبت سازمان, منشی, Vijay Sharma مطلع هر کس در مورد این ماموریت در حال اجرا تحت رهبری سازمان رئیس جمهور پاندیت Devkinandan Thakur و چگونه تسکین مواد غذایی توزیع شد از ابتدای مستند ارائه کمک. حتی به درخواست پاندیت Devkinandan Thakur به نیازمندان و خانواده های فقیر در حال پشتیبانی از صمیم قلب در سراسر کشور است.

سازمان, منشی, Vijay شارما گفت که در طول مستند این سازمان و اعضای کمیته ارائه خدمات امداد به بیش از 1 لاخ مردم است. جدا از Braj خدمات با این نسخهها کار نیز انجام می شود در جاهای دیگر. در این یک جیره غذایی بسته بندی با مواد غذایی خام اقلام داده شد به 11 هزار و 300 خانواده با 4 عضو به طور متوسط در ماتورا-وریندون. تسکین کار نیز انجام شده توسط کمیته خدمات کار در کشورهای دیگر از این سازمان کمک کرد که 5 هزار خانواده. همچنین مواد غذایی پخته شده و ماسک های عفونی توزیع شد به بیش از 22 هزار نفر در مکان های مختلف توسط این سازمان که برای آن هیچ کمک مالی برای آن در نظر گرفته شد و تمام این ترتیبات ساخته شد پاندیت Devkinandan Thakur.

نه تنها این رسانه ها در شارژ Jagdish Verma گفت: “این سازمان اهدا کرد Rs 11 لاخ برای تاج امداد در ساعت مراقبت و زمانی که کل کشور است که هنوز هم درمانده با توجه به این کرونا بیماری همه گیر در این وضعیت سازمان رئیس جمهور پاندیت Devkinandan Thakur نیز نامیده می شود بر شاگردان خود از سراسر کشور منجر به امداد رسانی بودجه. حدود 22 تومان لاخ مقدار نیز سپرده توسط شاگرد او Mukesh شارما مقیم بنگلور در صندوق امداد از هاریانا و کارناتاکا دولت است. جدای از این بسیاری از شاگردان خود را نیز با شرکت در این سرویس کار با ارائه بودجه به PM مراقبت برای حمایت.”

در طول مستند در کشور به مردم فقیر این کشور روبرو هستند و مهمترین مشکل در این دوره اعضای Vishwa Shanti Mission کمک کرد واقعا خانواده های نیازمند و ارائه آنها را با یک خشک جیره در اولویت است. سازمان مدیریت Gajendra سینگ گفت که فعالان رفت و به خانواده های بی بضاعت زندگی در جاده ها و خانواده های فقیر در شهرک ها و رفت و به آنها و ارائه آنها را جیره. این شامل به ویژه معلولان و افراد معلول. لیست افراد نیازمند نیز فرستاده شده به سازمان از طریق مختلف اجتماعی کارگران corporators رسانه کارگران و نمایندگان سیاسی کاری در ماتورا-وریندون بودند که امداد توزیع مواد در زمان.

نه تنها این, در این مستند به Bhagwat سخنگوی پاندیت Devkinandan Thakur باقی مانده نیز متصل به مردم از طریق رسانه های اجتماعی. پاندیت Devkinandan Thakur نگه داشته و همه آگاه از داخل خانه ماندن و پیروی از مقررات ایمنی صادر شده توسط دولت در بخش مستند. او همچنین توصیه مردم به پوشیدن ماسک و استفاده از عفونی و حفظ اجتماعی فاصله به عنوان توصیه می شود.

در این زمان بحران ما سپر مانند تمیز کردن پرسنل پرسنل پلیس و پزشکان که در حال محترم کل کشور نیز مورد احترام ما سازمان است. جیره مواد و عفونی نیز ارائه شده برای تمیز کردن پرسنل در وریندون و روحیه آنها مطرح شد پاندیت Devkinandan Thakur توسط باران گل بر روی آنها. علاوه بر این سازمان استقبال بیش از 150 رسانه کارگران مشغول به کار در ماتورا با ارائه کیت حفاظت از ماسک های عفونی دستکش و غیره.

در 70 روز مستند بیش از 1 ده برجسته کارگران در ادامه خدمات خود را در یک عفونی محیط زیست در توزیع کمک مواد. ویشنو شارما گفت که” در ابتدا ما از ترس در مورد COVID-19 اما بعد از آن ما شروع به لذت بردن از آن و در عین حال پاندیت Devkinandan Thakur آمد و آزمایش خود ترتیبات و ستایش ما به طوری که ارواح ما افزایش یافته است و حتی بیشتر.”

فعالان مرتبط با این سازمان شامل کمال Sharma, Vishnu, دات, Rohit, Amit Sharma, Neeraj Bharti دینش Sharma, Dharmendra Singh, Ankit, Shivam, Ramjeevan, Bhudev Sharma, راهول میشرا, سانجی Parsotti Sharma, Gauri, Arvind بود درگیر بودن.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK