آکشای کومار جشن تولد کوچک و در عین حال سرگرم کننده ای در اسکاتلند داشت، چرا که مشغول تیراندازی فیلمش بلباتم است. این ستاره هدیه تولد ویژه ای از تیم بلباتم خود دریافت کرد

Akshay Kumar, Twinkle Khanna (Picture courtesy/Instagram account @twinklerkhanna)

Akshay کومار، Twinkle Khanna (تصویر حسن نیت ارائه میدهد / حساب اینستاگرام @twinklerkhanna)

آکشای کومار پنجاه و سومین سالگرد تولد خود را امروز ۹ سپتامبر ۲۰۲۰ جشن می گیرد و همسرش توینکل خانا یک تولد شایان ستایش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. Twinkle با ارسال سلفی با ‘پسر بزرگ’ Akshay کومار ، Twinkle تمدید آرزوهای تولد به شوهرش و یادداشتی در اینستاگرام ، که خواندن ‘جشن کوچک برای تولد پسر بزرگ! [sic]’

آکشای در تولد ۵۳ سالگی اش در حالی که برای فیلم آینده اش بلباتم در اسکاتلند تیراندازی می کرد زنگ می زند. به اشتراک گذاری یک نگاه اجمالی از جشن تولد کار، تصاویر اینستاگرام Twinkle نیز کیک تولد Akki و کارت ویژه توسط خود را – Aarav و نیتارا بهاتیا.

همچنین بخوانید: آکشای کومار: پسرم می خواهد از نور آهک دور بماند

نگاهی به:

آکشای یک هدیه تولد ویژه از تیم بلباتم خود دریافت کرد – ‘زنگ پایین پر از عشق. واحد Bellbottom، تیراندازی در اسکاتلند ضربه بر یک ایده جدید برای جشن تولد 53 Akki است. هدیه ویژه ارائه شده توسط کل واحد فیلم یک جفت شلوار زنگ آبی تیره پایین بود – امضا شده توسط کل واحد ‘Bellbottom’. جفت شلوار، بسته بندی شده با پیام های تولد عشق و گرمی نوشته شده در سراسر اولین هدیه تولد روز دریافت شده توسط آکشای بود.

همچنین خوانده شده : آجی Devgn گسترش آرزوهای تولد به Akshay کومار : بهترین آرزوها برای همه زمان ها برای آمدن

به گفته یک منبع در این واحد، این ایده دیپشیخا دشموخ تهیه کننده فیلم بود که این هدیه ارزشمند را برای این بازیگر خلق کند. و فقط به طوری که آکشای باد تعجب نمی کند، همه آمادگی کار برای همان قبل و بعد از تیراندازی ساعت ها انجام شد و در نهایت کل کار گروهی بود که بلباتم کامل را ایجاد کرد.

تمام تیم در عشق خود را در فرم پیام های دوست داشتنی مشخص شده بر روی جفت جفت آبی تیره Bellbottom، که شامل برخی از Shayaris، و حکایت به زبان هندی و Marathi ریخت. طراح رقص گانش آچاریا نیز برخی آرزوهای علاقه مند را نوشت و جکی باگنانی نمی توانست نوشتن پیام خود را بر روی بلباتم به مدت ۱۰ دقیقه خوب متوقف کند.

همچنین بخوانید: Twinkle Khanna سهام meme در ‘چرا همسر Akshay کومار ستاره بزرگ نیست؟’, تا به پاسخ خنده دار

هوما قریشی، از سوی دیگر، سعی کرد در اطراف با حروف اول HBD بازی کند اما نمی توانست دور برود و فقط تولدت مبارک را نوشت در حالی که Vaani Kapoor که به سادگی عاشق بلباتم خود را همکاری ستاره اضافه شده برخی از خطوط دوست داشتنی به دور تا هدیه کامل است.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار