در اینجا یک لیست از فیلم Alaya F در حال حاضر به غنی سازی خود اقدام مهارت های

در اینجا یک لیست از فیلم Alaya F در حال حاضر به غنی سازی خود اقدام مهارت – سرگرمی

به روز شده: Apr 23, 2020, 14:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Alaya بودن یادگیرنده و عاشق از مصرف چیزهایی که او را رشد به عنوان یک بازیگر این است که ساخت بسیاری از وقت خود را به تماشای فیلم به درک بیشتر دانش است.

Alaya F. Picture/PR

Alaya F. تصویر/روابط عمومی

Alaya F ساخته ابدی علامت در قلب مخاطبان با اولین بازی خود را در Jawaani Jaaneman. مخاطبان و منتقدان به طور یکسان دوست داشت او چگونه aced شخصیت او. گیر بودن در خانه در مستند Alaya بودن یادگیرنده و عاشق از مصرف چیزهایی که او را رشد به عنوان یک بازیگر این است که ساخت بسیاری از وقت خود را به تماشای فیلم به درک بیشتر دانش است.

Alaya عاشق مدرسه قدیمی کلاسیک و تماشای فیلم که در آن او می تواند یاد بگیرند که بسیاری از نظر بازیگری, احساس, سخنرانی, تحویل, زبان بدن, و خیلی بیشتر. این قطعا کمک خواهد کرد بازیگر در پالایش مهارت های خود را. برخی از آثار کلاسیک که Alaya است عبارتند از:

فیلم “پلت فرم” و ” رادیکال و فکری محتوا. این یک اجتماعی مربوطه و بسیار خوب ساخته شده است فیلم. بعدی است که در سال 1955 کلاسیک ‘Devdas’ توسط Bimal Roy توسط Sanjay Leela Bhansali را Devdas. اضافه کردن به آن است Anurag Kashyap را Dev D. چه جالب اینجا است که چگونه یک موضوع درمان شده اند در چنین منحصر به فرد و به روش های مختلف از لحاظ جهت و عملکرد.

یک بعدی بودن Sanjay Leela Bhansali را “سیاه” دریافت کرده است که بسیاری از تحسین منتقدان برای آن داستان جذاب و فوق العاده اجرای برنامه توسط بازیگران. یکی دیگر بودن فوق العاده لوکس است که ترکیب کاملی از اجرای برنامه های متنوع و بی عیب و نقص نوشتن. Vijay Sethupathi درمان است به سازمان دیده بان و Raasukutty شخصیت می درخشد در طول فیلم ،

لیست پایان می رسد با Chalti Ka Naam Gaadi, Howrah Bridge و دیگر Madhubala کلاسیک. واضح است که دختر حاضر است غنی سازی خودش با همه این فیلم ها و یادگیری به عنوان آنجا که ممکن است. جدا از دیدن فیلم Alaya ساخت است که بیشتر وقت خود را داخل خانه ماندن و غرقه شدن در انواع فعالیت های.

Alaya F ساخته شده او را نقره اولین صفحه نمایش این چیزی است که ضربه به صفحه نمایش در 31st ژانویه 2020 که در آن او به اشتراک گذاشته شده روی صفحه نمایش فرسوده سیف علی خان و Tabu و در عین حال نقل مکان کرد و تمام مخاطبان و فیلم هندی صنعت با عملکرد خود را.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>