در اینجا اولین صفحه نمایش با حضور لاریسا Bonesi و سلمان خان شیمی

در اینجا اولین صفحه نمایش با حضور لاریسا Bonesi و سلمان خان شیمی – سرگرمی

انتشار: Mar 06, 2020, 17:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

لاریسا است به اشتراک گذاری صفحه نمایش با عزیزمان سلمان خان تجاری

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

این Surma Surma دختر شده است هدف قرار دادن تیتر برای همه grand دلایل لاریسا تبدیل به ویروسی احساس از او برای اولین بار ارسال شده تصویر خود را با Dabangg Pandey و سپس آهنگ او “Surma Surma” با گورو Randhawa در حال رشد است به نمایش در پیچ با سرعت. او بازگشته است با یکی دیگر از دلایل برای صعود به عناوین رسانه ها. او در نظر گرفته شده است به یکی از اصلح بازیگران در Btown و معمول است که اغلب در مقایسه با Bhaijaan روزانه scrunch. لاریسا است به اشتراک گذاری صفحه نمایش با عزیزمان سلمان خان برای تجاری و آنها را نگاه خیره کننده با هم. این فقط تیزر برای او طرفداران خود را collab است به زودی به رفتن راه طولانی و بسیاری از شگفتی بیشتر هستند و در عین حال آشکار شود.

ما شاهد لاریسا رشد در صنعت از قاتل رقص حرکت می کند پس او اولین آهنگ “Subah hone na de” با hunks آکشی کومار و جان آبراهام. او همچنین متزلزل پا با ace رقصنده از Btown تایگر شروف و همچنین با Sooraj Pancholi در آهنگ “Dim Dim”. نه فقط فوق العاده رقصنده همچنین او wooed طرفداران او با جذابیت خود را در Go Goa Gone با سیف علی خان, Kunal Khemu و Vir Das. نه فقط بالیوود اما او مقاومت ناپذیر به نظر می رسد و مهارت بازیگری معروف در شمال-جنگل بیش از حد.

در حال حاضر او در اینجا با Bhaijaan در یک تجاری. همه ما می دانیم آنچه در آن به معنی در حال حاضر نیست ؟ سلمان خان اغلب به معرفی استعداد های جدید در سینمای هند, آنها می توانند از هر نقطه در سراسر جهان است. سلمان به پا مجموعه با تازه وارد لاریسا Bonesi برای برخی از نفیس پروژه های تجاری است فقط آغاز از خود و شکست ناپذیر شیمی وجود دارد مقدار زیادی بیشتر اعلام خواهد شد. خود را در شیمی است و در عین حال به معطل شدن در ذهن. بیایید ببینید که آیا آن را برای اولین بار سلمان خان یا لاریسا Bonesi.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im