با کمک دکتر در تماس ویدیویی زنان کمک همسایه تحویل پسر

با کمک دکتر در تماس ویدیویی زنان کمک همسایه تحویل boy – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 31, 2020, 10:27 IST | سرپرستان | بنگلور

روز یکشنبه Pathepur بود و رفتن به حمام در زمانی که او به طور غیر منتظره رفت و به کار و جنین در حال حاضر بیرون آمدن کمی پس از آن

Photo used for representational purposes

عکس مورد استفاده برای اهداف بازنمودی

یک گروه هفت با هیچ دانش پزشکی در کارناتاکا را هوری منطقه کمک کرده اند یک زن تحویل یک نوزاد پسر در یک وضعیت اضطراری و هدایت توسط یک دکتر در تماس تصویری.

“هفت از ما کمک کرد ما همسایه Vasavi Pathepur تحویل یک نوزاد پسر بچه با موفقیت هدایت توسط متخصص زنان Priyanka Mantagi,” Jyoti مدی از احمقانه, روستای 370 کیلومتری شمال غربی بنگلور گفت: سرپرستان.

روز یکشنبه Pathepur بود و رفتن به حمام در زمانی که او به طور غیر منتظره رفت و به کار و جنین در حال حاضر بیرون آمدن کمی پس از آن.

به عنوان یک کامل مستند بود که مشاهده شده در سراسر کشور به نزدیکترین بیمارستان دولتی بود در دسترس نیست به عنوان یک آمبولانس بود به راحتی در دسترس نیست و ایجاد وضعیت های اضطراری است.

“در این مقطع ما با هم جمع شدند و تصمیم گیری چه باید بکنید هنگامی که یکی از خواهران ما به یاد دوست دوران کودکی اش Mantagi در حال حاضر به دنبال MD در زنان در قدیم هوبلی و با ما تماس گرفت او گفت:” مدی.

خوشبختانه Mantagi در دسترس بود که او تماس گرفت هر چند او بسیار مشغول بوده است تخلیه Covid وظایف.

“Mantagi پیشنهاد کرد که او را به یک تماس تصویری و راهنمای ما از طریق فرایند برای تحویل امن و در نتیجه تولد نوزاد پسر گفت:” وجد آمدیم مدی.

پس از متخصص زنان جهت زنان موفق تحویل. پس از عمل آمبولانس وارد به مادر و نوزاد به بیمارستان.

در اولین تحویل Pathepur داده بود هنگام تولد به یک دختر بچه از طریق سزارین ، “ما هر چیزی را انجام نداده ، آن همه فضل خدا” گفت: مهدیه.

در حالی که بسیاری از مردم در حال اتصال تماس تصویری تحویل به مشابه بروز نشان داده شده در Aamir Khan starrer ضربه تلنگر “سه احمق” که منتشر شده بیش از یک دهه پیش مدی گفت: این فیلم در حالی که آنها آن را در زندگی واقعی است.

مدی را تکمیل کرده است و مهندسی زندگی در بنگلور. در حال حاضر او در او و مادرش خانه در این روستا به دلیل Covid ناشی مستند.

دیگر شش زنان بودند که درگیر در تحویل Ankita Vedambhattanavar یک MCA فارغ التحصیل از بنگلور Madhulika دسای, مدافع, Madhuri Kamanahalli, Vijayalaxmi جوشی و Mukta Kamanahalli, خانه دار, و Shivaleela Pattara یک معلم دولت همه از همان ایجاد کرد.

نگه داشتن اسکرول برای خواندن اخبار بیشتر

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید