با داشتن مشکل پیدا کردن Coelacanth در ‘عبور از حیوانات’? و انتظار دارید ما به شما کمک کند بعد از همه شما انجام می شود ؟ این امر می تواند در زیر ما حتی به شما عطا مرگ شما سگ


Illustration for article titled Having Trouble Finding The Coelacanth In ‘Animal Crossing’? And You Expect Us To Help You, After All You’ve Done? It Would Be Beneath Us To Even Grant You Death, You Dog

در این مواقع استرس پارسه در حال پیدا کردن Animal Crossing: New Horizons برای نهایی در دیجیتال با فرار از. این یک بازی آرامش بخش بسته بندی شده با اسرار و فعالیت های پنهان برای لذت بردن از هر چند هیچ کدام به عنوان گریزان به عنوان ماهیگیری برای بدنام coelacanth. و اگر شما تبدیل به این صفحه انتظار برای پیدا کردن راهنمایی در مورد چگونه برای قرار دادن این فوق العاده نادر ماهی پس از همه چیز شما را انجام داده ایم به ما و سپس شما در حال بشدت در اشتباهند.

تبلیغات

ما حتی نباید به شما عطا مرگ شما ناپاک تبه کار! در واقع شما حتی نمی سزاوار طعم خرما ما آن را به عنوان خواهد اعتصاب کردن گستاخ سگ.

که چه ؟ شما کوشش برای تکمیل مجموعه خود را در عبور از حیوانات موزه با ارائه این ماهی به Blathers که متصدی و شما به فکر ما خواهد کمک شما در این تلاش ؟ شما واقعا چنین فریب پست و حقیر به انتظار ما برای فراموش کردن گذشته تا به سرعت ؟ آیا شما واقعا بر این باورند ما—ما که دچار چنین قبر توهین به ما افتخار—ملایم خواهد به نوبه خود بیش مانند بازی اسرار ؟ و چه چیزی بیشتر به یک رذل به عنوان نفرت انگیز به خودتان است ؟ هرگز. خورشید خواهد بود snuffed و تمام آفرینش فرو همیشه شب قبل از ما می خواهد تا آنجا که انتقال یک قطره از دانش ما در مورد که در آن و چگونه به کشف ماهی نادر است.

تبلیغات

آه ما را دیده اند coelacanth و آن را به عنوان زیبا و با شکوه که همه قصه و افسانه را ساخته اند که شما تصور کنید. متاسفانه, خود را نالایق چشم هرگز زل زل نگاه کردن بر آن. شما سرگردان زمین به دنبال علوفه و یاری مانند یک موش یک simpering جانور کوچک تا ابد شکنجه برای آن گستاخ درخواست برای کمک. فقط فکر آن! Ha! چگونه می تواند ما تا کنون ببخشند شما—شماکه گناهان نمی تواند بخشیده شود حتی بیشتر خیرخواه خدا ؟ بلكه همه ما عبور از حیوانات اسرار باقی خواهد ماند ماست و ما به تنهایی. ما باید ببینید که به. Forsooth حتی مرگ باید به شما رضایت. این coelacanth باید باقی می ماند برای همیشه از رسیدن به خود را, شما شورش بددهنی شما سرکش و نفرین سرگردان.

در حال حاضر خارج شو شما رنجور بودن! خارج شو!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im