باید ملخ رسیده بمبئی? WhatsApp آب گرفتگی با پیام آفات حمله به خانه

باید ملخ رسیده بمبئی? WhatsApp آب گرفتگی با پیام آفات حمله به خانه – اخبار

به روز شده: آوریل 28, 2020, 23:10 IST | Vinod Kumar منون | بمبئی

تایید رسمی از ملخ وارد شهر هنوز به طور مسلم هر چند مقامات افشا ادعا می کنند گفت: هیچ ملخ ازدحام در بمبئی کشف شد

Picture: Vinod Kumar Menon

تصویر: Vinod Kumar منون

در روز پنج شنبه بعد از ظهر از کوره در رفته Mumbaikars شروع به دعوت مقامات و روزنامه نگاران برای تایید اگر ملخ حال فرود در بمبئی.

هر چند تایید رسمی از ملخ رسیدن به بمبئی هنوز به طور مسلم, پیام ادعا حضور حشرات در این شهرستان انجام شد دور در WhatsApp. ایالت ماهاراشترا مدیریت بحران مقامات rubished این ادعا گفت که هیچ ملخ ازدحام در بمبئی کشف شد.

در همین حال رسانه های اجتماعی مملو اخبار caliming گروهی از ملخ وارد شده بود بمبئی. یک Matunga ساکن ارسال شده یک پیام “ملخ رسیده اند بمبئی وارد خانه ها در Goregaon و Malad.” فرستنده نیز متصل بیست و دوم تصویری از یک حشره شبیه یک بیابان ملخ به ادعا می کنند که آفات را فرود در بمبئی.

چند دقیقه بعد یکی از واشی, Navi Mumbai در تماس با این روزنامه نگار کشیدند اگر یک ملخ حمله در بمبئی قرار گرفته بود به عنوان رسانه های اجتماعی شد آب گرفتگی با پیام. او گفت: “دختر من درخواست شد و به او گفتم: این می تواند یک شایعه.”

اما در عرض چند دقیقه یک فیلم به ضرب گلوله توسط یک مقیم یک شیپور در شرق اکسپرس بزرگراه دستگیر صدها نفر از خزيدن حشرات که نگاه مانند ملخ. رمان نویس مشهور Shobbaa د همچنین به توییتر برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از یک ملخ در یک پرده.

اواسط روز ارسال فیلم و عکس به دکتر آنیل Kohle, استاد حشره شناسی در دانشکده کشاورزی Nagpur برای تایید. دکتر fat mature گفت: “من باید از طریق عکس و ویدئو. حشرات مانند ملخ در تصاویر اما پریما-یک فیلم گرفته شده از شیپور شرقی اکسپرس بزرگراه قطعی نیست. من فرستاده ویدیو و تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط اواسط روز به ارشد دولت کشاورزی مقامات و دانشمندان و آنها را معلوم همان است.”

وقتی پرسید که چگونه ملخ می تواند به Mumbai, Dr fat mature اعلام کرد که این حشرات ممکن است وارد شهر از گجرات. حشرات وارد شده بود گجرات از پاکستان است. “مومبای سبز ریه ها در هر دو غربی و مرکزی حومه و ملخ می تواند آسیب ریه های سبز. فوری اقدامات گرفته شود باید توسط مقامات گفت:” دکتر fat mature.

او افزود: “اگر آنها حل و فصل این حشرات را نابود و درختان و گیاهان و حتی باغ. این وضعیت ممکن است به چالش کشیدن به خصوص زمانی که بمبئی مبارزه COVID-19 بیماری همه گیر.”

در همین حال گروهی از ملخ که وارد Maharshtra ساخته شده headway به ترنی روستا در تومسر taluka در بهندرا اواخر شنبه شب.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>