اتحاد Anushka Shetty رمز و راز مرد شده است در نهایت نشان داد ؟


Anushka Shetty زندگی شخصی به نظر می رسد در محل موردتوجه وتماشای عموم دیر است. حق از Prabhas به ناشناس کریکت هند نام نگه داشتن شناور در اطراف اما نام واقعی به نظر می رسد در نهایت ، یا این فقط یک شایعه هست ؟

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Anushka Shetty

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Anushka Shetty

Anushka Shetty زندگی شخصی به نظر می رسد در محل موردتوجه وتماشای عموم دیر است. حق از Prabhas به ناشناس کریکت هند نام نگه داشتن شناور در اطراف اما نام واقعی به نظر می رسد در نهایت ، خوب گزارش IB بار آمده است که او ممکن است کراوات گره با Prakash Kovelamudi بود که در اخبار خود را طلاق با Kanika Dhillon. او کارگردانی, Rajkummar Rao-Kangana Ranaut starrer Judgementall Hai Kya در سال 2019.

همانطور که در بالا همیشه از او سرسام آور محبوبیت پس از یاد موفقیت Baahubali او تبدیل به یک پدیده جهانی ارائه می دهد و در حال ارائه چپ و راست و مرکز. و همانطور که بالاتر از او در ارتباط با شرکت ستاره Prabhas و طرفداران حتی می خواستم این دو را به ازدواج. با توجه به نحوه خجالتی, آنها, آنها تنها به لبخند هر بار که این سوال پرتاب شد ،

اما کمی انجام آنها می دانند که Prakash و آنوشکا شده اند مخفیانه دوستیابی برای مدتی. Prakash پسر فیلمساز K Raghavendra رائو. هیچ چیز در مورد عشق وعاشقی خود و یا عروسی تایید نشده است و ما فقط در حال انتظار برای آنها را به بیرون آمدن از گنجه و می گویند به جهان که آنها در عشق هستند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im