Harvey Weinstein محکوم به 23 سال زندان برای تجاوز به عنف, تجاوز جنسی

Harvey Weinstein محکوم به 23 سال زندان برای تجاوز به عنف, تجاوز جنسی – سرگرمی

انتشار: Mar 11, 2020, 21:15 IST | ANI | لس آنجلس

Harvey Weinstein محکوم شد به 23 سال در یک ایالت نیویورک زندان به اتهام تجاوز جنسی و سوم-رشته, تجاوز به عنف, ما رسانه ها گزارش دادند

Harvey Weinstein

Harvey Weinstein

سابق هالیوود تولید Harvey Weinstein محکوم شد به 23 سال در یک ایالت نیویورک زندان روز چهارشنبه به اتهام تجاوز جنسی و سوم-رشته, تجاوز به عنف, ما در رسانه ها گزارش شده است.

67 سال Weinstein بود که یک بار یکی از هالیوود قدرتمند ترین چهره های محکوم شد از درجه جنایی عمل جنسی در ماه گذشته بر اساس شهادت میریام هیلی و تجاوز به عنف در درجه سوم بر اساس شهادت یک بازیگر مشتاق جسیکا مان.

“اگر Harvey Weinstein شده بود به اعدام محکوم شده توسط این هیئت داوران این امر اتفاق افتاده است و دوباره و دوباره و دوباره” هیلی در دادگاه گفت که در گزارش سی ان ان. “من رها هستم او را در حال حاضر می دانم که او را بالاتر از قانون است. من رها زنان وجود دارد خارج وجود دارد که امن تر است چرا که او نه در خارج وجود دارد.”

این حکم توسط نیویورک داوران مورد ستایش قرار داد به عنوان یک نقطه عطف در گسترده #MeToo جنبش که در بر داشت زیر قرار گرفتن در معرض اتهامات جنسی سوء استفاده در برابر Weinstein.

Weinstein وارد شده در چهارشنبه شنوایی در یک صندلی چرخدار. او تا به حال شده است در دولت بازداشت و پس از ماه گذشته حکم است و تا به حال چند مسائل مربوط به سلامت.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de