Harvey Weinstein چهره تازه تجاوز جنسی به اتهام

Harvey Weinstein چهره تازه اتهام تجاوز جنسی – سرگرمی

انتشار: May 11, 2020, 13:32 IST | سرپرستان | نیویورک

پس از دوره نقاهت بعد از یک کشمکش coronavirus خوار هالیوود تولید Harvey Weinstein در حال حاضر شده است به اتهام های اضافی تجاوز جنسی تعداد

Harvey Weinstein

Harvey Weinstein

پس از دوره نقاهت بعد از یک کشمکش coronavirus خوار هالیوود تولید Harvey Weinstein در حال حاضر شده است به اتهام های اضافی تجاوز جنسی به دفعات مشاهده شده است. لس آنجلس دادستان روز جمعه ثبت یک اتهام جدید علیه Weinstein ناشی از اتهام حمله در بورلی هیلز اتاق هتل در سال 2010 گزارش variety.com.

Weinstein است که در حال حاضر در انتظار استرداد به لس آنجلس به صورت چهار اتهام دیگر ناشی از حوادث در هتل ها در فوریه 2013. سابق تولید کننده خدمت است 23 سال حبس در یک زندان در نیویورک برای تجاوز و حمله جنسی.

در مورد دادند متهم به “باتری جنسی با خویشتن” در برابر یک زن در اتاق یک هتل در مه 11, 2010. زن برای اولین بار در مصاحبه با کارآگاهان در اکتبر 2019. جدید اتهام حمل بالقوه حکم چهار سال زندان به این معنی که دادند در حال حاضر رو به یک نظری حداکثر 29 سال در لس آنجلس به اتهام. دا را در دست بررسی دو دیگر اتهامات علیه Weinstein است اما پرونده این اتهامات به دلیل اتهام قربانیان نمی خواهید به شهادت.

دا را نمی شناخت هر یک از این زنان در سه مورد. این شرح یکی از زنانی که کاهش یافته است به شهادت جسیکا مان آرایشگاه و یک بازیگر مشتاق که شهادت در برابر Weinstein در نیویورک محاکمه شود.

Weinstein به اعدام محکوم شده در فوریه تجاوز مان در DoubleTree Hotel در منهتن در سال 2013. در شهادت مان گفت: Weinstein نیز raped او در شبه جزیره هتل در بورلی هیلز حدود یک سال بعد. مان در اشک را شکست بارها و بارها در طی سه روز از شهادت و بازجویی در نیویورک است.

در مورد دیگر که دادستان کاهش یافته است به فایل یک بازیگر تا به حال ادعایی که Weinstein sexually assaulted او در طی یک جلسه کسب و کار زمانی بین سال های 2004 و 2006. این زن بارها و بارها گفت: کارآگاهان که او را از شهادت نیست با توجه به دادستانی یادداشت.

در مجموع لس آنجلس دادستان بررسی هشت اتهامات علیه Weinstein آورده و اتهامات سه تن از آنها.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de