Harsh Vardhan: ما با استفاده از retroviral مواد مخدر در برخی از coronavirus بیماران

Harsh Vardhan: ما با استفاده از retroviral مواد مخدر در برخی از coronavirus بیماران – اخبار

انتشار: May 17, 2020, 17:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | دهلی نو

در مجموع 126 موارد مثبت coronavirus گزارش شده در هند تا سه شنبه این اتحادیه با وزارت بهداشت و خانواده گفته بود این صبح

Harsh Vardhan

Harsh Vardhan

دهلی نو: در حالی که پرداختن به نمایندگان مجلس در Rajya سبها در روز سه شنبه اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan صحبت در مورد اقدامات انجام شده توسط این مرکز شامل coronavirus گسترش و گفت: آنها با استفاده از retroviral مواد مخدر در برخی از بیماران برای درمان است.

“دانشمندان در ICMR هستند در تماس با همه چیز اتفاق می افتد در این جبهه در سراسر جهان است. تا آنجا که retroviral مواد مخدر نگران هستند, ما با استفاده از آنها را در برخی از بیماران. ما باید مصوبات پس از علمی رضایت” او گفت:.

“ما شنیده در مورد برخی از تحقیقات در حال انجام در کلروکين در ایالات متحده در حال حاضر. مصوبات داده می شود پس از دقیق بررسی علمی نه توسط وزارت اما دانشمندان مشغول به کار در ICMR. ما در حال تلاش برای ارائه بهترین بهترین درمان ممکن است به بیماران مبتلا به” اتحادیه وزیر اضافه شده است.

در مجموع 126 موارد مثبت coronavirus گزارش شده در هند تا سه شنبه این اتحادیه با وزارت بهداشت و خانواده گفته بود: در صبح امروز.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im