Hardik Pandya در نامزد Homan Stankovic بارداری: ما در حال هیجان زده!


خوشحال هند کریکت Hardik Pandya اعلام شریک Homan Stankovic بارداری در رسانه های اجتماعی

Pic courtesy/Hardik Pandya's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Hardik Pandya را Instagram account

هند کریکت Hardik Pandya و صربی بازیگر Homan Stankovic در انتظار اولین فرزند خود را با هم.

در روز یکشنبه, رابطه جنسی با همه طفیلی Pandya نوشته شده در زیر عکس برای به اشتراک گذاشتن اخبار با 11.2 میلیون Instagram followers و نوشت: “Homan و من تا به حال یک سفر بزرگ با هم است و آن را فقط در مورد به دست آوردن بهتر است. با هم ما هیجان زده به استقبال یک زندگی جدید به زندگی ما بسیار به زودی. ما هیجان زده برای این مرحله جدید از زندگی ما و به دنبال نعمت خود را و آرزوها.” نگاهی به پست خود.

در ضمن Homan Stankovic بیش از حد نوشته شده مشابه عکس در Instagram. او نوشت: “Hardik و من به اشتراک گذاشته اند یک سفر به یاد ماندنی را با هم تا کنون و در حال حاضر آن را تنها برای گرفتن بهتر است. ما هیجان زده به استقبال یک زندگی جدید به زندگی ما بسیار به زودی. ما فوق العاده هیجان زده برای این مرحله جدید از زندگی ما با هم و تواضع خود را بپرسید نعمت و آرزوهای خوب.”

این زمان در سال گذشته Hardik Pandya بود با تیم در جام جهانی در انگلستان است.

Hardik Pandya و Natas Stankovic ظاهرا قدمت در حالی که ساخته شده اما آن را رسمی و زمانی که زن و شوهر اعلام کرد نامزدی خود را در رسانه های اجتماعی در سال جدید روز 2020. Pandya گذشته ظاهر برای تیم هند بود که در طول T20I در مقابل آفریقای جنوبی در سال 2019.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>