Hardik Pandya هدیه برادر Krunal نامرئی کیک تولد. دیدن عکس


Hardik تصمیم گرفت به آرزوی برادر خود را از طریق رسانه های اجتماعی و هدیه او را نامرئی کیک به عنوان او احتمالا نمی تواند بیرون رفتن برای خرید او یک واقعی

Hardik Pandya and Krunal Pandya

Hardik Pandya و Krunal Pandya

هند کریکت Hardik Pandya را برادر بزرگتر Krunal تبدیل 29 سال در روز سه شنبه (24 مارس) اما با توجه به زمان در سراسر کشور مستند پس از شیوع کروناویروس ها Pandya برادران قادر به سرمایه گذاری برای جشن گرفتن این روز است.

پس Hardik Pandya, 26 تصمیم به آرزو, برادر بزرگتر خود از طریق رسانه های اجتماعی و هدیه او را نامرئی کیک به عنوان او احتمالا نمی تواند بیرون رفتن برای خرید او یک واقعی.

“تولدت مبارک داداش. ما به دنبال پس از هر یک از دیگر در انزوا بنابراین در اینجا من نامرئی صفر کالری کیک, هدیه ای برای شما. عشق شما بارهای” ستاره هند همه طفیلی نوشت.

Hardik Pandya حدود 15 میلیون به علاوه رسانه های اجتماعی پیروان (4.7 میلیون نفر در توییتر و 10.5 میلیون در Instagram). پست دریافت بیش از 1 لاخ “دوست” پس از آن.

Hardik Pandya و Krunal Pandya هر دو بخشی از IPL حق رای دادن سرخپوستان بمبئی. در حالی که Krunal Pandya بازی های برگزار شده است T20I مسابقات است و در عین حال به یک ODI اولین Hardik Pandya تبدیل به یک پر شور بازیکن در ODI و T20I فرمت های هند بیش از سال های اخیر است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>