Rohit Sharma رفت و در پاسخ به دوستان خود Harbhajan گفت: که چون من روز اول پس از آسیب با وزنه

A screengrab of the video Rohit Sharma shared on Instagram

یک screengrab ویدئو Rohit Sharma مشترک در Instagram

هند ستاره باز رودخانه Rohit Sharma در حال حاضر پرستاری بد صدمه به خود گوساله و قرار دادن بهترین خود را پا به جلو وقتی که می آید به گرفتن مناسب دوباره به عقب بر گردیم در بازی.

Rohit Sharma متلاشیکننده خود را در ورزشگاه بلند کردن وزنه های سنگین در طول تمرینات شدید و او به تازگی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram برای نشان دادن طرفداران خود را آنچه که او تا به.

در حالی که Rohit دریافت ستایش از پیروان سابق خود سرخپوستان بمبئی همکار و دوست Harbhajan Singh ارسال شده در خنده دار یک نظر در تلاش به جلو و Rohit Sharma پا گفت: “تنها 40 کیلوگرم برای این ؟ ؟ مشترک shaana.”

Harbhajan Instagram comment

Rohit Sharma رفت و در پاسخ به دوستان خود Harbhajan گفت: که چون من روز اول پس از آسیب با وزنه.

Harbhajan نظر چپ کاربران در انشعابات در حالی که برخی از اظهار نظر کرد و گفت 40 کیلوگرم بود به اندازه کافی برای Rohit به خاطر ارسال توپ به ایستد.

Rohit Sharma غایب خواهد بود برای آینده دو بازی سری تست در مقابل نیوزیلند که فردا آغاز می شود. هند از دست 0-3 به کیوی در سری ODI.

آمده مارس 29, Rohit Sharma خواهد یک بار دیگر همین کلاه کاپیتان به او منجر بمبئی سرخپوستان در آینده IPL 13 edition.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان