Harbhajan Singh: من هیچ رابطه ای با شهید افریدی از هم اکنون در

Harbhajan Singh: من هیچ رابطه ای با شهید افریدی از شرکت در ورزش

به روز شده: مارس 18, 2020, 14:43 IST | سرپرستان | دهلی نو

Harbhajan و سابق خود هند هم تیمی Yuvraj Singh اخیرا تحت آتش برای درخواست تجدید نظر آنها برای مردم برای کمک به بنیاد شهید افریدی در مبارزه با کروناویروس

Harbhajan Singh

Harbhajan Singh

هند کریکت Harbhajan Singh اظهار داشت: روز یکشنبه که او “هیچ ارتباط یا همکاری با شهید افریدی از اینجا به’ پس از انتخابات پاکستان کاپیتان نظرات اخیر در کشمیر.

“این بسیار ناراحت کننده چه شهید افریدی تا با صحبت با بیمار در مورد کشور ما و نخست وزیر ما. این است که نه تنها قابل قبول” Harbhajan گفت: هند امروز نشان می دهد ورزش Tak.

Harbhajan و سابق خود هند هم تیمی Yuvraj Singh اخیرا تحت آتش برای درخواست تجدید نظر آنها برای مردم برای کمک به بنیاد شهید افریدی در مبارزه با کروناویروس.

“به صداقت او (افریدی) از ما خواست به درخواست تجدید نظر خود را برای خیریه. در ایمان خوب است, ما آن را برای بشریت و برای مردم رنج می برند با توجه به کروناویروس” گفت: Harbhajan.

“ما حتی نخست وزیر گفته است که کروناویروس یک مبارزه است که فراتر از مرزهای ادیان و کاست. بنابراین ما بسیار روشن با علت است که ما ترویج شد که به سادگی برای کمک به کسانی که در بحران است.

“اما این مرد صحبت با بیمار در مورد کشور ما است. همه به من می گویند که ما هیچ چیزی برای انجام با شهید افریدی. او حق ندارد به صحبت بد در برابر کشور ما و او باید بماند در کشور و محدودیت.

“من در این کشور متولد خواهد شد و مرگ در این کشور است. من برای کشور من بیش از 20 سال و برنده بسیاری از بازی ها برای هند است. هیچ کس نمی تواند بگوید که من انجام داده اند هر چیزی علیه کشور من.

“امروز یا فردا اگر کشورم به من نیاز دارد حتی اگر در مرز من خواهد بود که برای اولین بار انتخاب کنید تا اسلحه خاطر کشور است.”

Harbhajan گفت که او تا به حال ساخته شده است این سهم به افریدی بنیاد به عنوان یک ژست بشردوستانه اما او گفت که ارتباط خود را با سابق پاکستان همه موسس به پایان رسیده است.

“یک نفر می پرسد من به درخواست تجدید نظر به خاطر انسانیت و من بیت. که در آن بود. من هیچ ارتباط یا tie-up با هر شهید افریدی از اینجا,” او گفت:.

افریدی قبلا گفت که آن را یک باور دینی به احساس عذاب کشمیری…فقط یک قلب راست در جای مناسب.’

“صرفه جویی در کشمیر” افریدی گفت: در یک توییت در روز جمعه.

Harbhajan سابق هند هم تیمی Gautam Gambhir همچنین ناودان افریدی برای نظرات خود را. “پاکستان دارای 7 لاخ نیروی حمایت 20 Cr ppl می گوید: از 16 سال به مرد @SAfridiOfficial. در عین حال التماس برای کشمیر برای 70 سال. Jokers مانند افریدی عمران & Bajwa می توانید با فشار خارج کردن سم در برابر هند و PM @narendramodi جی به احمق Pak ppl اما نمی کشمیر تا روز قیامت! به یاد داشته باشید بنگلادش گفت:” Gambhir در یک توییت در روز یکشنبه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>