تولدت مبارک راوی داداش! کریکت هند ستاره های آرزو راوی بنارس در 58 تولد

تولدت مبارک راوی داداش! کریکت هند ستاره های آرزو راوی بنارس در 58 تولد – ورزشی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 09:14 IST | سرپرستان | دهلی نو

پنبه حلاجی شده افسانه Sachin Tendulkar هند کاپیتان Virat Kohli و تست معاون کاپیتان Ajinkya Rahane در میان کسانی که خواستار بنارس در روز خاص خود را

Ravi Shastri

راوی بنارس

کریکت برادری در روز چهارشنبه به رسانه های اجتماعی برای گسترش خواسته های به هند سر مربی راوی بنارس در 58 تولد. پنبه حلاجی شده افسانه Sachin Tendulkar هند کاپیتان Virat Kohli و تست معاون کاپیتان Ajinkya Rahane در میان کسانی که خواستار بنارس در روز خاص خود را.

“تولدت مبارک راوی! آرزوی بزرگ زندگی در پیش رو. خاطرات با شما برای هند و بمبئی” توییتی Tendulkar که با بنارس طول کمی استاد اولیه روز.

Kohli آپلود یک عکس از خود و جانباز چوگان-حافظ-رودخانه ماهندرا سینگ Dhoni های نور لحظه با بنارس و صدای جیر جیر خود را به عنوان خوانده شده: “بسیاری از به نظر می رسد اعتماد به نفس اما تنها تعداد کمی شجاع هستند. تولدت مبارک راوی داداش. خدا برکت دهد. #throwback.”

Rahane بیش از حد به اشتراک گذاشته تصویر با بنارس و در توییتر خود نوشت: رسیدگی: “آرزوی شما مقدار زیادی از شادی و تولد بسیار خوشحال راوی داداش. باید یکی خوب است و شما به زودی ببینید!”

سابق هند همه طفیلی Yuvraj Singh همچنین به رسانه های اجتماعی به آرزو بنارس و پست خود را به عنوان خوانده شده: “تولدت مبارک ارشد. یک روز بزرگ. بهترین آرزوها به سلامتی.”

هند آزمون متخصص رودخانه Cheteshwar Pujara بیش از حد به اشتراک گذاشته عکسی از او و بنارس در توییتر شرح: “آرزو می کنم شما بسیار تولدت مبارک @RaviShastriOfc داداش امید شما باید یک سال جلوتر است.”

پیوستن کاپیتان سابق انگلستان Michael Vaughan خود را نگه داشته می خواهید زبان-در-گونه و گفت: “تولدت مبارک @RaviShastriOfc.. امیدوارم که شراب (با استفاده از emoji) جریان است به سادگی.”

هند هاي Mohammed Shami نوشت: “برای تو یک روز زیبا با سلامتی و شادی برای همیشه لطفا برای. تولدت مبارک!”

سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند Kuldeep Yadav آپلود یک عکس از خود و Dhoni با بنارس و نوشت: “تولدت مبارک @RaviShastriOfc آقا. با آرزوی شادی و خوشبختی. پر برکت باقی بماند.”

تیم هند را رئیس انتخاب Sunil جوشی نیز آرزو بنارس و صدای جیر جیر خود را به عنوان خوانده شده: “آرزوی سر از مردان تیم کریکت, @RaviShastriOfc بسیار تولدت مبارک. اقامت امن و سالم بماند.”

بنارس برگزار 80 آزمون و 150 ODIs برای کشور به ثمر رساند 3,830 و 3,108 اجرا می شود به ترتیب در دو فرمت. او همچنین جریمه عنکبوتی که تار میتند به عنوان او scalped 151 و 129 درها در آزمون و ODIs بود.

بنارس نیز بخشی از تیم است که ایجاد سابقه در انگلستان با بلند کردن جام جهانی سال 1983. در حالی که پوشیدن کلاه از یک مفسر پس از پایین کشیدن پرده ها بیش از خود نامی کریکت حرفه ای بنارس لنت صدای خود را به دو نفر از نمادین ترین لحظات در کریکت هند تاریخچه – 2007 WT20 پیروزی و 2011 جام جهانی پیروزی.

بنارس در حال حاضر در دوم خود را از روی لئامت دادن به عنوان سر مربی تیم هند و قرارداد خود را منقضی می شود پس از 2021 T20 جام جهانی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net