Hanuman Jayanti: &TV راه اندازی یک ابتکار منحصر به فرد

Hanuman Jayanti: &TV راه اندازی یک ابتکار منحصر به فرد – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Apr 08, 2020, 17:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

و تلویزیون در حال راه اندازی یک ابتکار منحصر به فرد در جایی که بینندگان و همه هانومان bhakts می خوانند Hanuman Chalisa را با خانواده خود را به عنوان آن را بر روی کانال در 8 آوریل در ساعت 9:30 pm

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

Hanuman Jayanti جشنواره فرخنده که یادآور تولد پروردگار هانومان جشن با شور در سراسر کشور. به مناسبت جشن روح و همه را با هم در طول این مستند و تلویزیون در حال راه اندازی یک ابتکار منحصر به فرد در جایی که بینندگان و همه هانومان bhakts می خوانند Hanuman Chalisa را با خانواده خود را به عنوان آن را بر روی کانال در مارس 8th, جمعه در ساعت 9:30 pm.

در اینجا چیزی است که &TV هنرمندان از نمایش ‘Kahat هانومان Jai Shri Ram’ تا به حال به می گویند در این طرح در کنار خود ارتباط و ارادت نسبت به پروردگار هانومان این Hanuman Jayanti.

Sneha Wagh ماتا Anjana و تلویزیون Kahat هانومان Jai Shri Ram می گوید: “من شروع روز من گوش دادن به Hanuman Chalisa. آن را به من کمک می کند ایجاد یک پرنیان مثبت و پر من با انگیزه و انرژی به روز من. اگر چه من یک بازدید کننده به طور منظم به معابد من اطمینان من بازدید هانومان معبد هر زمان که دریافت می کنم. این Hanuman Jayanti میان این مستند من را جشن می گیرند این جشنواره در خانه با خانواده. من خواهد شد کمک به مادر من در پخت و پز شیرین خوراک و آماده شدن برای puja و بعد همه ما خواهد بود و در تنظیم به &TV به تلاوت آیاتی از هانومان Chalisa. به عنوان کل کشور unitedly مبارزه با این تهدید در میان ما, من درخواست همه طرفداران و بینندگان به گرد هم می آیند به تلاوت Hanuman Chalisa با ما در ساعت 9:30 pm و تلویزیون در این مناسبت فرخنده از Hanuman Jayanti امروز.”

Jiten Lalwani که نقش Maharaj Kesari و تلویزیون Kahat هانومان Jai Shri Ram می گوید: “به عنوان یک کودک من گوش دادن به پروردگار هانومان داستان از bhakti و از آن به بعد من همیشه او را پرستش. من القا همان عادت در فرزندان من نیز. این Hanuman Jayanti ما را جشن می گیرند با ساخت یک حلقه گل در خانه, تمیز کردن معبد و آواز bhajans در ستایش از پروردگار هانومان. نسبت به شب من خواهد بود و در تنظیم به &TV به تلاوت Hanuman Chalisa با خانواده من. من مصرانه از همه بینندگان و هانومان bhakts به پیوستن به ما در این ابتکار منحصر به فرد در 9:30 ب. ظ تنها در &TV.”

Nirbhay Wadhwa بالی و تلویزیون Kahat هانومان Jai Shri Ram نظرات “من مؤمن قوی از Bajrangbali. من به یاد داشته باشید تمام این آیات از هانومان Chalisa by قلب و تلاوت آن را در صبح هر شنبه. اعتقاد بر این است که خواندن و قرائت Hanuman Chalisa نه تنها محافظت از ما را از شر نیروهای بلکه ما فراهم می کند با قدرت و شجاعت برای غلبه بر ترس های ما. این Hanuman Jayanti من دعا Sankatmochan به ما کمک می کند با مثبت بیشتر و قدرت است. از آنجایی که من قادر خواهد بود به بازدید از هانومان معبد در این سال من و خانواده ام خواهد بود تنظیم به و تلویزیون به تلاوت Hanuman Chalisa در 9.30 pm. من درخواست همه را به پیوستن به ما در همبستگی به تلاوت Hanuman Chalisa امشب در جمعی ما مبارزه برای دفع بیماری همه گیر بد در اطراف ما است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps. اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de