Hanuma Vihari جشن اولین سالگرد عروسی با Preethi: 1 یکی از ویژه یکی

Hanuma Vihari جشن اولین سالگرد عروسی با Preethi: 1 یکی از ویژه یک – ورزشی

به روز شده: May 20, 2020, 11:23 IST | ANI | دهلی نو

با فعالیت های ورزشی برگزار می شود با توجه به کروناویروس ناشی از مستند, ورزشکاران هستند صرف وقت با کیفیت در خانه های خود ساخت بسیاری از دوره قرنطینه

Picture courtesy/Hanuma Vihari's Instagram account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Hanuma Vihari را Instagram account

هند رودخانه Hanuma Vihari روز سه شنبه به اشتراک گذاشته تصویر شایان ستایش با همسرش به مناسبت اولین سالگرد عروسی گفت: “یکی از اولین این است که یک ویژه”.

با فعالیت های ورزشی برگزار می شود با توجه به کروناویروس ناشی از مستند, ورزشکاران هستند صرف وقت با کیفیت در خانه های خود ساخت بسیاری از دوره قرنطینه.

“1 یکی از ویژه است. به سلامتی به بسیاری از coaster غلتکی سوار و سال ، مبارک سالگرد” Vihari گفت: در Instagram.

قبلا در مرحله اول از مستند Vihari تا به حال اعتراف به داشتن برخی از وعده های غذایی تقلب.

“من وسوسه شده است به افراط در برخی از مواد غذایی پخته شده. من اعتراف من فریب خورده فقط کمی خوردن چند dosas از من به طور معمول. بنابراین بیشتر کربوهیدرات آره اما پس از آن من باید زمان کافی برای کار کردن و سوزاندن کالری های اضافی” ESPNcricinfo تا به حال به نقل از Vihari عنوان کرد و گفت.

Vihari بازی های برگزار شده است نه آزمون مسابقات برای هند است. 26-در سال کریکت به ثمر رساند تا 552 اجرا می شود به طور متوسط در 36.80. او ناودان چهار نیم قرن و صد در طولانی ترین فرمت از بازی.

روز یکشنبه اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) گذاشته دستورالعمل های جدید اجازه می دهد مجتمع ورزشی و استادیوم به بازگشایی اما تماشاگران نمی شود مجاز در طول مستند دوره که تمدید شده است تا مارس 31.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im