جوهی پارمار همگی قرار است به عنوان قهرمان نمایش، هاماریوالی خبر خوب برگردند.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Juhi Parmar

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی اینستاگرام / Juhi Parmar

Juhi Parmar, popularly remembered as Kumkum, is back once again and this time around its for a unique story where Juhi will be seen in the title role as Renuka.

با عنوان هاداریوالی خبر خوب، داستان جالبی است که جوهی در آن نقش یک مادر جوان را در قانون بازی می کند که کودکی را برای دخترش در قانون تصور می کند که نمی تواند، زندگی جدیدی را به خانواده می آورد.

جوهی که یک پدر و مادر مجرد در زندگی واقعی است با ما صحبت کرد و گفت: «من در طول سال های بعد از کومکوم فیلمنامه های زیادی می خواندم اما وقتی هامریوالی خبر خوب به من رسید، فوراً لبخندی روی صورتم داشتم. خط داستان منحصر به فرد است و به من به عنوان یک بازیگر این فرصت را می دهد که بار دیگر با چیز جدیدی آزمایش کنم. این همیشه در مورد چالش نقش به ارمغان می آورد و رنوکا قوی سر است، خدا ترس، سرگرم کننده دوست داشتنی زن خانه دار است که می رود تا حدی از داشتن یک فرزند برای دخترش در قانون، یک فکر است که بسیار نجیب و در عین حال بسیار چالش برانگیز است. مادر بودن در زندگی واقعی، می دانم که حتی فکر بودن فرزندم با شخص دیگری، ضربان قلبم را به معنای واقعی کلمه متوقف می کند.»

او افزود: «و با این حال رنوکا این شجاعت را دارد که همه چیز را با لبخندی روی صورتش برای خانواده اش پشت سر بزند. من می گویم بزرگترین هدیه در حرفه من کومکوم بوده است و من فقط امیدوارم که رنوکا می شود گیلاس در بالا!” سریستی جین و شکتی آناند نیز قرار است در این نمایش دیده شوند که به نظر می رسد با ساگاس عادی سااس-باهو که بر خروس حکومت می کنند بسیار متفاوت است!»

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار