هلاهال اجراهای برتر ساچین خداکار بازیگر سرشناس را به همراه بارون سوبی در نقش های اصلی به نمایش خواهد گذاشت

Image source: Instagram/@erosnow

منبع تصویر: اینستاگرام/@erosnow

Eros Now یک فیلم مهیج جنایی اصلی Halahal را اعلام کرده است که از ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰ در Eros Now جریان خواهد داشت. داستان جنایی تخیلی الهام گرفته از حوادث واقعی، Halahal نه تنها به شما زیر چشمی دزدکی حرکت کردن به خط داستانی فریبنده بلکه باید اجراهای طبقه بالا توسط بازیگر شناخته شده ساچین Khedekar همراه با بارون Sobti در نقش های اصلی به نمایش بگذارد. قلب دست زدن به روایت سفر یک پدر در جستجوی حقیقت پشت مرگ دخترش قطعاً با بینندگانش به آکورد ضربه خواهد زد.

هلاهال به کارگردانی راندیپ خا و تهیه کنندگی زیشن کوادری یک مهیج جنایت گریبان گیر است که از طریق قاب های تاریک و در عین حال چرب خود – جسدی سوخته در بزرگراه، افسر پلیس فاسد و حریص، قتل دانش آموزان و فریب، بر روی بسیاری از موضوعات نور می افکند. این فیلم همچنین رابطه گوش دار بین یک پدر و دخترش را برجسته می کند. هنگامی که پدر چیزی ماهی در گزارش پس از مرگ را حس می کند، بلافاصله شیرجه می زند تا حقیقت را بفهرد که خودکشی است یا قتل. خط داستانی پر از تعلیق است و مطمئناً توجه بیننده را به اتفاقاتی که زندگی شخصیت هایی که بخشی از آن بودند به طور کامل تغییر خواهد داد، جلب خواهد کرد.

اروس اینک با اظهار نظر در مورد فیلم اصلی، ریدیما لولا، مدیر ارشد محتوا گفت: «Eros Now همواره روایت های متمایزی را با محتوای معنی دار برای مخاطبان جهانی خود ارائه کرده است. هلاهال داستانی داستانی را کشف می کند که از رویدادهای واقعی با بازیگر با استعداد ساچین خداکار و بارون سوبی در سرب اصلی الهام گرفته شده است. ما مطمئن هستیم که بینندگان با داستان ارتباط برقرار خواهند کرد و به خاطر ارائه منحصر به فرد آن سرگرم خواهند شد.»

ساچین خداکار بازیگر کهنه کار در این مورد گفت: «بر فراز سکوهای برتر در حال حاضر راه جدیدی برای رسیدن به مخاطبان گسترده ای در سراسر جهان است و من از اروس به خاطر فرصت ایفای چنین نقش دیدنی سپاسگزارم. واقعا امیدوارم بینندگان از تلاش هایی که برای به تصویر کشیدن شخصیتم در هلاهال گذاشته ام قدردانی کنند.»

بارون سوفتی بازیگر نقش اول مرد در این مورد گفت: «این یک فیلم بسیار خوب نوشته شده است که معلوم شد خیلی بیشتر از آن چیزی است که هر کسی انتظار داشت. من به شدت افتخار می کنم که بخشی از این پروژه هستم. هر روز زندگی می کردم این شخصیت یک توپ مطلق برای من بود. شاید درک آن برای بسیاری از مردم دشوار باشد اما هر روز که یوسف را به تصویر می کشیدم، در خانه بودم!»

نگه داشتن چشم به عنوان همه چیز را پیچ و تاب غیر منتظره به عنوان ناامیدی تبدیل به وسواس و چگونه داستان شما را همراه در ماموریت تحقیقی است که به عنوان غم انگیز به عنوان آن سرد است – به خصوص به این دلیل که درست است.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار