Gundappa Vishwanath: من بسیار صدمه دیده که من کاهش یافته است برای 1982-83 پاکستان سری

Gundappa Vishwanath: من بسیار صدمه دیده که من کاهش یافته است برای 1982-83 پاکستان series – ورزشی

منتشرشده: ژوئن 30, 2020, 08:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

هند و کارناتاکا افسانه Gundappa Viswanath مذاکرات در مورد خروج از 1982-83 پاکستان سری Star Sports 1, کانادا نشان می دهد ‘Diggajara Danthakathe’

Indian cricketer Gundappa Vishwanath

کریکت هند Gundappa Vishwanath

GR Viswanath اولین سوپراستار رودخانه از کارناتاکا برای بازی با هند نقش محوری در کارناتاکا را Ranji جایزه اهدا شد. او به سرعت افزایش یافت و از داخلی و بین المللی کریکت به دلیل حلاجی دلاوری. او آمد به محل موردتوجه وتماشای عموم تحت کاپیتانی خود درس EAS Prasanna برای کارناتاکا و تحت منصور علی خان پتودی برای هند است.

در مورد خواسته خود را سریع فارغ التحصیلی از داخلی و بین المللی کریکت, GR Viswanath گفت: Star Sports 1, کانادا نشان می دهد Diggajara Danthakathe, “با تشکر از Prasanna که تحت فشار قرار دادند برای من در ابتدا. آن را به من کمک کرد برای دولت است. پتودی بازی برای حیدرآباد در Ranji جایزه. به عنوان بخشی از کارناتاکا تیم ما تا به حال به بازی در برابر او. او (پتودی) را دیدم به من نزدیک وجود دارد. برای یک مسابقه بازی برای رئیس جمهور یازدهم نیوزیلند آمده بود در سال 1968 و من یک شانس را به بازی. Chandu Borde کاپیتان بود و ما تا به حال یک همکاری خوب. او [Chandu Borde] توصیه من به پتودی و این که چگونه من آمد به شهرت بسیار زودتر از آنچه که من انتظار می رود.”

GR Viswanath برای او شناخته شده بود افسانه ای مربع کاهش و تلنگر عکس. او همچنین مشهور به یک wristy بازیکن و کارشناسان از روز بازی خود را vouched برای قوی, تکنیک, جایی که او می تواند بازی پنج عکس های متفاوت کردن توپ همان. او به ثمر رساند یک قرن در اولین دیدار مقابل استرالیا در کانپور در سال 1969 برای اولین بار از 14 قرن ها او را در رفتن به نمره خود نامی حرفه ای پوشا بیش از 14 سال است.

جنگ خود را در زمینه کریکت در مقابل قوی ترین خط بولینگ یو پی اس از زمان افسانه ای هستند. خود شکست نخورده مسابقه برنده 97 برابر غرب هند در حالی که رو به یک مهاجم اندی رابرتز در چنای در سال 1974-75 یا مسابقه برنده 124 در برابر غرب هند در 1978-79 یا حمله به نوبت 83 & 79 برابر نیوزیلند در کرایستچرچ در seaming آهنگ در سال 1976 تاسیس شده او را به عنوان یک رودخانه است که می تواند بازی در سراسر شرایط.

GR Viswanath حرفه ای به پایان رسید به طور ناگهانی پس از این سری در برابر پاکستان در 1982-83 که در هند از دست داده و شش مسابقه سری تست. تأمل در آن GR Vishwanath گفت: Star Sports 1, کانادا نشان می دهد Diggajara Danthakathe “من بسیار صدمه دیده که من کاهش یافته است. در آن زمان در تمام سه بار [نوبت] من در زمان تصمیم گیری های اشتباه. این بخشی از بازی است. اما در این [وضعیت] در دو نوبت اگر من تا به حال گل به خوبی آنها را حذف من. Kapil را کاپیتانی خود درس اعلام نشده بود اما تقریبا برای همه شناخته شده است. او گفت: “احتمالا من [Kapil] فکر می کنم آنها نمی را انتخاب کنید و شما آن را ok؟” چگونه انتظار دارید من به گفتن من نیست ok?”

Star Sports 1, کانادا همچنان به لذت طرفداران کریکت با نمایش ‘Diggajara Danthakathe که می بیند Vijay Bharadwaj در گفتگو با افسانه کارناتاکا کریکت. نشان می دهد قطاری از تجربیات خود خاموش میشه و زندگی فراتر از کریکت. آن را نیز طول می کشد بینندگان و طرفداران از طریق سفر و گفت: هرگز قبل از’ داستان از افسانه. همراه با خود نامی حرفه ای, نشان می دهد, نشان می دهد یک انسان در کنار افسانه ای که ما تا به حال هرگز این فرصت را به دیدن. قسمت سوم شاهد افسانه ای هند رودخانه GR Vishwanath به عنوان مهمان ویژه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im