خندقها پسر شهرت Siddhant Chaturvedi تمام مجموعه به انتشار اولین آهنگ این هفته

خندقها پسر شهرت Siddhant Chaturvedi تمام مجموعه به انتشار اولین آهنگ این هفته – سرگرمی

انتشار: Jun 01, 2020, 18:41 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Siddhant Chaturvedi با نام مستعار MC شعر از خندقها پسر است که همه مجموعه ای برای درمان طرفداران خود را با اولین آهنگ ما نمی توانید صبر کنید!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Siddhant Chaturvedi

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Siddhant Chaturvedi

خندقها پسر بازیگر Siddhant Chaturvedi ایجاد امواج در صنعت همیشه از او اولین بازی خود را. این بازیگر دارای پروژه های متعدد در این خط لوله که متوقف به دلیل بیماری همه گیر در حال انجام است اما حتی پس از آن Siddhant است که مطمئن شوید که به بررسی سمت خلاق خود را.

Siddhant مشغول بوده است در طول این مستند و زودتر شروع به رها کردن نکات خود را در رسانه های اجتماعی مورد چیزی بزرگ در حال آمدن است. خوب Siddhant است انتشار اولین آهنگ!

ترین پست های اخیر در Instagram گفت: “شما بچه ها خیلی ویژه به از دست دادن تماس.
من از دست شاخه مرحله تعقیب و اجرا شود.
اما من نمی خواهد جلوگیری از ایجاد من هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود.
من آهنگ را انداختن این هفته
و من فقط آغاز شده است.” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

این بازیگر است که همه مجموعه ای برای انتشار آهنگ های خود را در این هفته! Siddhant بررسی موسیقی قلمرو تعجب نقره خود را به عنوان اولین صفحه نمایش بود که شخصیت یک رپر و در حال حاضر این بازیگر را نشان می دهد مهارت های خود را به عنوان یک زندگی واقعی خواننده بیش از حد. Siddhant مشترک داستان های متعددی در رسانه های اجتماعی اشاره در مورد آینده آهنگ. نگاهی به یکی از آنها را در اینجا:

Siddhant Chaturvedi

حمایت عمده تولید خانه های برای پروژه های مختلف Siddhant ایجاد کرده است خود را در لیگ از خود و آینده دیده می شود در Bunty Aur Babli 2 به دنبال Shakun Batra فیلم بعدی با Deepika Padukone و Ananya Panday.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>