Gulabo Sitabo آهنگ ‘Jootam Phenk’ زیبایی قطاری گفتگوی بورسی بین میرزا و Baankey

Gulabo Sitabo آهنگ ‘Jootam Phenk’ زیبایی قطاری گفتگوی بورسی بین میرزا و Baankey – سرگرمی

به روز شده: مه 27, 2020, 13:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تشکیل شده توسط Abhishek Arora و نوشته شده توسط Puneet Sharma, اولین آهنگ خوانده شده توسط Piyush Mishra.

A still from the song Jootam Phenk

هنوز هم از این آهنگ Jootam Phenk

سازندگان آمیتا باچان و, Ayushmann, را Gulabo Sitabo فقط باید کاهش یافته و اولین آهنگ از این فیلم با عنوان Jootam Phenk. تشکیل شده توسط Abhishek Arora و نوشته شده توسط Puneet Sharma, اولین آهنگ خوانده شده توسط Piyush Mishra.

سازمان دیده بان ویدیو از Jootam Phenk زیر:

صحبت از بازگشت به عنوان یک آهنگساز موسیقی با مدیر Shoojit Sircar, آبیشک Arora گفت: “آن است که همیشه لذت کار کردن در کنار یک قابل توجه فیلمساز مانند Shoojit Sircar. این است که ما سوم فیلم هم پس از Vicky Donor و اکتبر و من در ترس از او استعداد بسیار زیاد و تعهد نسبت به هنر و صنعت خود را. کار با Shoojit دا است که همیشه یک تجربه فوق العاده و توانایی های خود را به زحمت بافت موسیقی به اسکریپت واقعا درخشان است. فوق العاده آواز توسط هنرمند همه کاره Piyush میشرا Jootam Phenk است نور دل سرگرم کننده آهنگ که کاملا قطاری از جوهر از Gulabo Sitabo.”

Piyush Mishra مشترک “Jootam Phenk یک آهنگ فوق العاده که زیبایی قطاری از خصلت میرزا و Baankey. آهنگساز Abhishek Arora و مدیر Shoojit Sircar مطرح عظیم ایمان من برای اضافه کردن یک حس خاصی از درام به Puneet شارما فوق العاده متن ترانه برای ایجاد این refreshingly آهنگ سرگرم کننده است.”

Gulabo Sitabo شامل Ayushmann, و آمیتا باچان است تمام بشود برای انتشار جهانی در 12 ژوئن سال 2020 به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de