Bharti سینگ می گوید شوهرش نویسنده Haarsh Limbachiyaa است, عاشقانه, و او در حال حاضر فکر یک هدیه او می خواهد از او در روز ولنتاین در فوریه 14.

Bharti Singh and Haarsh Limbachiyaa

Bharti سینگ و Haarsh Limbachiyaa

Comedienne Bharti سینگ می گوید شوهرش نویسنده Haarsh Limbachiyaa است, عاشقانه, و او در حال حاضر فکر یک هدیه او می خواهد از او در روز ولنتاین در فوریه 14. صحبت کردن در مورد عاشقانه کنار شوهرش, Bharti گفت: سرپرستان: “او به مقدار زیادی از چیزهایی که عاشقانه. ناگهان او را می گویند: “بیایید بیرون بروید و یا به من هدیه. من مطمئن هستم که او باید در حال حاضر به فکر هدیه برای من با توجه به روز ولنتاین و روز زن در حال بالا آمدن است.”

Haarsh شوخی که او قادر نخواهد بود به او هر چیزی را در این زمان.

“من شروع به با هدیه کیسه های. در ابتدا او را به تردید گفت: “نمی دهد چنین کیسه های گران قیمت’. او تا به بسیاری از کیف در حال حاضر او می خواهد بیشتر,” او گفت: با خنده.

اضافه کردن به آن Bharti شوخی: “آره اما باید این پول را در آن کیسه است. تا این زمان او را به من 10 تومان لاخ در روز ولنتاین و روز او می تواند تا lakh 25 تومان.”

این زن و شوهر را ادامه خواهد داد به گسترش خنده به عنوان میزبان آینده نشان می دهد هند بهترین رقصنده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im