سپاه پاسداران در نزدیکی پله برقی در یک دستگاه آسانسور باید

سپاه پاسداران در نزدیکی پله برقی در یک دستگاه آسانسور باید – اخبار

انتشار: May 02, 2020, 05:07 IST | سرمقاله | بمبئی

ما باید حداقل یک نفر در وظیفه در نزدیکی پله برقی و آسانسور در تمام ساختمان های عمومی

The toddler received 25 stitches on his right palm. Pic/Rajesh Gupta

کودک نو پا دریافت 25 بخیه در سمت راست او نخل. عکس/راجش Gupta

دو روز پس از دو سال از دست سه تا از انگشتان خود را در پله برقی بدبختی این Mulund پلیس ثبت شده یک مورد از سهل انگاری. پلیس واصل شاه در برابر مقامات و تکنسین های مسئول پله برقی تعمیر و نگهداری در این مرکز تحت IPC بخش 338 (باعث شدید صدمه دیده توسط قانون به خطر انداختن زندگی یا امنیت دیگران).

ورزش مقدار زیادی از احتیاط به نظر می رسد این درسی است که ما باید یاد بگیرند که بعد از خواندن این گزارش.

این مقاله اخیر صفحه اول گزارش که evinced مقدار زیادی از واکنش اظهار داشت: چگونه این دو با عجله به دور از پدر خود به سمت پله برقی. او در زمانی که او سعی کرد در حالی که بالا رفتن از آن پله برقی نزولی شد. انگشتان خود را آمد بین دو مرحله از پله برقی.

ما باید حداقل یک نفر در وظیفه در نزدیکی پله برقی و آسانسور در تمام ساختمان های عمومی. این باید کارکنان آموزش دیده که می دانند چگونه به خاموش کردن سیستم در صورت هر گونه نقص.

در زمان ما نمی بینیم کسی در نزدیکی پله برقی. در طول ناب بار برای کسب و کار وجود دارد liftman در آسانسور. می توانید تصور کنید وحشت اگر یک آسانسور اختلال در عملکرد.

کودکان باید بسیار به شدت تحت نظارت در حالی که دسترسی به تمام این. اغلب یکی می بیند بچه های کوچک بالا و پایین رفتن پله برقی برای شادی ، در حالی که یکی از خواسته های همه آنها را سرگرم کننده و نشاط در یک روز, این است که آخرین محل که در آن آنها باید اجازه داده شود به بازی و یا اسب در اطراف. آنها همیشه باید همراه کسی پیرزن در پله برقی و باید سعی کنید برای دسترسی به طبقه به تنهایی در داخل آسانسور.

هر فضای عمومی باید آلارم برای چنین حوادث و پرسنل آموزش دیده برای پاسخ سریع در مورد شرایط اضطراری. پاک کردن نشانه ها در مورد آنچه به انجام در مواقع اضطراری در کنار پله برقی هستند که باید بیش از حد.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im