دولت باید گام تا برای کمک به آسیب پذیر اتباع خارجی

دولت باید گام تا برای کمک به آسیب پذیر اتباع خارجی – اخبار

انتشار: May 25, 2020, 04:59 IST | سرمقاله | بمبئی

کشور نمایندگان نیاز به گام با نشاط و فعالانه در کمک به این شهروندان و به خصوص زنان که ممکن است فقط یک هدف, هر چند آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد در همه زمان ها از پیشرفت های جنسی ناخواسته

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

یک زن از آمریکای جنوبی به تازگی گفته است که او مورد آزار و اذیت توسط یک پلیس در طول اقامت در بمبئی. زن جوان شد رشته در این شهرستان به عنوان او می تواند بازگشت به کشور به دلیل مستند. او دقیق و شکایت به پلیس بالا یک ایمیل در بیانیه ای گفت که یک پلیس که قرار بود برای کمک به او ساخته شده است پیشرفت های جنسی و تلاش برای بهره برداری از آسیب پذیر دولت است.

در حالی که وجود دارد این است که تحقیقات در جریان این گزارش که به نظر می رسد در سراسر رسانه های مختلف سیستم عامل باید هشدار آمریکا به دیگر اتباع خارجی که ممکن است به نوعی از آزار و اذیت خود را داده محروم دولت به دلیل مستند.

این امر به ویژه برای انفرادی و یا حتی یک گروه از زنان خارجی که قادر به پرواز بازگشت به پایگاه به دلیل شرایط حاکم. آنها ممکن است در گیر تنهایی در هتل های کوچک به عنوان بسیاری از کارکنان نیز ممکن است به سمت چپ برای زادگاه خود را یا نه ممکن است کار در این زمان.

در برخی از موارد آنها ممکن است تنها مهمان در امکانات و هر چند ممکن است بسیار شایسته و خوب افراد به خدمت آن است نگرانکننده چشم انداز برای بسیاری از زنان خارجی که ممکن است در حال اجرا نازک در پول است. اضافه کردن به که این واقعیت است که برخی از این اتباع ممکن است دانستن زبان انگلیسی یا فقط باید یک پایه دانش کار lingo. آنها همچنین ممکن است غافل از آداب و رسوم محلی و یا شرایط و مخاطبین در همه.

ما امیدواریم که که آنها می توانید تماس با مقامات و یا کسی مسئول ایمنی خود را و آنها باید برخی از مراجعه و مکانی امن برای اقامت. کشور نمایندگان نیاز به گام با نشاط و فعالانه در کمک به این شهروندان و به خصوص زنان که ممکن است فقط یک هدف, هر چند آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد در همه زمان ها از پیشرفت های جنسی ناخواسته. این یک نگرانی در تصویر است که باید با فوریت و خواهد شد.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de