دولت باید کمک به جوان مجروح گیران می گوید Pooja Julia

دولت باید کمک به جوان مجروح گیران می گوید Pooja Julia – ورزشی

به روز شده: Apr 26, 2020, 08:04 IST | Subodh Mayure | بمبئی

Pooja Julia به یاد می آورد مبتلا به یک رباط زانو آسیب در طول آموزش در لکنو در سال 2015 و مبارزه با درمان برای دو سال آینده

India wrestler Pooja Dhanda

هند کشتی گیر Pooja Julia

هند کشتی گیر Pooja Julia, 26, تا به مبارزه کاملا چند آسیب در زندگی حرفه ای اش تا کنون و می داند که چقدر سخت است به ویژه برای کشتی گیران جوان برای مقابله با فشار مالی. که دلیل او می خواهد دولت را به مراقبت از جوانه زدن grapplers در طول صدمه فاز.

“اگر در سطح بالای ورزشکار زخمی می شود و یا او به حامیان مالی به کمک در باز گشت. اما آن را بسیار دشوار است برای تاریخ کشتی گیران برای مدیریت آسیب های بدون حمایت حامیان مالی است. من احساس می کنم دولت باید گام برای کمک به چنین جوانان نیاز به درمان و نوتوانی امکانات. بعد از همه اینها بالقوه خود مدال برندگان در آینده می گوید:” Julia که برنده یک مدال برنز [57kg آزاد] در معتبر قهرمانی جهان در بوداپست در سال 2018 است.

دوران سخت

Julia به یاد می آورد مبتلا به یک رباط زانو آسیب در طول آموزش در لکنو در سال 2015 و مبارزه با درمان برای دو سال آینده. “در حال حاضر من اسپانسر شده از طرف JSW اما در آن زمان من تا به حال هیچ حمایت مالی ندارند. کسانی که دو سال دوران سختی بود. من این عمل جراحی زانو [توسط Dr Dinshaw Pardiwala] و پس از آن توانبخشی [تحت فیزیوتراپیست,,,, Dr Ashish [Kaushik] انجام می شود در بمبئی و آن را دشوار است برای خانواده من به مدیریت مکرر به و وپیش هزینه های سفر,” نشان داد Julia یک مدال نقره (60 کیلوگرم آزاد) در جوانان بازی های المپیک بازی ها در سنگاپور در سال 2010.

“به طور کلی آن را طبقه متوسط یا طبقه متوسط پایین تر بچه ها را به ورزش مانند کشتی کبدی و بوکس است. آنها نه از نظر مالی خوب هر گونه آسیب و نیاز به درمان های گران قیمت می تواند پایان امیدوار کننده حرفه. من احساس می کنم حداقل دانشکده افسری یا junior level مدال-برندگان باید حمایت دولت در این شرایط” اضافه شده Julia بود که دوباره کم گذاشته شده توسط آسیب در سال 2019 و داده بود تا در سال 2020 توکیو بازی های قبل از آن به تعویق افتاد تا 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آموزش آنلاین

در مستند در خانه در Hisar, Haryana او در حال حاضر مصرف آنلاین درس از ملی زنان مربی اندرو کوک در ایالات متحده آمریکا. “او [آشپز] سهام ویدئوها از برترین کشتی گیران ما به بحث در مورد تکنیک و استراتژی درآمده است. هدف من این است که نه فقط واجد شرایط برای توکیو 2021 اما به همچنین کسب مدال وجود دارد” گفت: Julia که صعود نقره در Gold Coast, بازی های کشورهای مشترک المنافع در سال 2018 است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>