دولت گسترش مالیاتی مهلت تا 30 ژوئن با توجه به کروناویروس مستند


دولت همچنین تمدید تاریخ و زمان آخرین برای ارتباط تابه با منحصر به فرد biometric ID Aadhaar تا 30 ژوئن از مارس 31

Finance Minister Nirmala Sitharaman at parliament during ongoing Budget Session, in New Delhi. (Picture/PTI)

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به طرح بودجه جلسه در دهلی نو. (تصویر/PTI)

دهلی نو: دادن کمک به شهروندان قادر به دیدار با ضرب العجل با توجه به شیوع کروناویروس وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز سه شنبه گفت: آخرین تاریخ برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد برای FY2018-19 تمدید شده است تا 30 ژوئن.

همچنین نرخ بهره در تاخیر در پرداخت قطع شده است به 9 درصد از 12 درصد او به خبرنگاران گفت: اینجا. دولت همچنین تمدید تاریخ و زمان آخرین برای ارتباط تابه با منحصر به فرد biometric ID Aadhaar تا 30 ژوئن از 31 مارس است.

دادن اطلاعات از فرمت تاریخ برای کمک به شهروندان در مقابله با مستند او گفت: Vivad se Vishwas حل اختلاف مالیاتی طرح تمدید شده است از سه ماه تا 30 ژوئن. کسانی که availing طرح تمدید مهلت نمی خواهد که به پرداخت 10 درصد بهره در مقدار اصلی.

همچنین به علت تاریخ برای صدور انواع اعلامیه های تحت مالیات بر درآمد قانون نیز تمدید شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>