دولت ممنوعیت 59 برنامه های چینی از جمله Infinite, UC Browser و Uffin

دولت ممنوعیت 59 برنامه های چینی از جمله Infinite, UC Browser و ShareIt – اخبار

به روز شده: Jun 29, 2020, 22:01 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

وزارت گفت که آنها تا به حال دریافت شکایت بسیاری از منابع مختلف در مورد سوء استفاده از برخی از برنامه های تلفن همراه در دسترس بر روی آندروید و iOS سیستم عامل برای سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در شیوه ای غیر مجاز

Photo used for representational purpose

عکس استفاده می شود برای بازنمودی هدف

دولت اتحادیه در روز دوشنبه ممنوع 59 برنامه های تلفن همراه از جمله Infinite, UC Browser, و دیگر برنامه های چینی “مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت ارضی و دفاع” از کشور و “امنیت دولت و نظم عمومی”‘

در بیانیه وزارت فناوری اطلاعات گفت: این نرم افزار مسدود شد “را به عنوان آنها در حال فعالیت مشغول هستند که مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”

حرکت آمد در میان چین و هند بن بست دنبال درگیری در لاداخ که در آن 20 سربازان هندی کشته و بیش از 70 نفر دیگر زخمی شدند.

آزادی گفت که این وزارت دریافت کرده است بسیاری از شکایت از منابع مختلف از جمله چندین گزارش در مورد سوء استفاده از برخی از برنامه های تلفن همراه در دسترس بر روی آندروید و iOS سیستم عامل برای سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند.

“تلفیقی از این داده ها از آن استخراج و پروفایل توسط عناصر دشمن به دفاع و امنیت ملی هند است که در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند است که یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری. در همان زمان وجود داشته است مواج نگرانی در جنبه های مربوط به امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی از 130 کرور سرخپوستان” گفت: انتشار.

هند Cyber Crime مرکز هماهنگی وزارت امور نیز فرستاده جامع توصیه برای مسدود کردن این برنامه های مخرب انتشار اعلام کرد.

این وزارت همچنین دریافت بسیاری از نمایندگی نگرانی از شهروندان در خصوص امنیت اطلاعات و خطر به حریم خصوصی مربوط به بهره برداری از برنامه های خاص.

کامپیوتر Emergency Response Team (CERT-در) نیز دریافت بسیاری از نمایندگی از شهروندان در خصوص امنیت اطلاعات و نقض حریم خصوصی تأثیر بر نظم عمومی مسائل.

“این حرکت را حفاظت از منافع کرور هند تلفن همراه و کاربران اینترنت است. این تصمیم یک هدف حرکت می کند برای اطمینان از ایمنی و حق حاکمیت از فضای مجازی” با انتشار گفت.

در اوایل این ماه, هند سازمان های اطلاعاتی قرمز-پرچم این برنامه های چینی بیش از ایمنی و مسائل مربوط به حریم خصوصی کاربران است. دولت باید به یکی از دو بلوک دسترسی به این برنامه ها و یا توصیه به مردم برای جلوگیری از استفاده از آنها با توجه به اینتل ورودی گفت: این سازمان است.

(با ورودی از آنی)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de