دولت جبران اپیدمی عمل; حمله به پزشکان می تواند هزینه تا 7 سال در زندان

دولت جبران اپیدمی عمل; حمله به پزشکان می تواند هزینه تا 7 سال در زندان – اخبار

به روز شده: Apr 22, 2020, 16:13 IST | سرپرستان | بمبئی

هر گونه خشونت علیه کارگران بهداشت و درمان در حال حاضر ممکن است به ارمغان بیاورد تند جریمه و حتی imprisonments تا هفت سال

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در یک حرکت قابل توجهی اتحادیه کابینه در روز چهارشنبه اصلاح بیماری های همه گیر عمل 1987 از طریق فرمان به منظور اطمینان از ایمنی و سلامت و بهداشت کارگران در یک زمان هنگامی که شده است وجود دارد موجی از حملات را بر روی آنها. هر گونه خشونت علیه کارگران بهداشت و درمان در حال حاضر ممکن است به ارمغان بیاورد تند جریمه و حتی imprisonments تا هفت سال است.

این حرکت در می آید ساعت پس از خانه وزیر آمیت شاه خطاب نینا انجمن پزشکی از طریق ویدیو کنفرانس با اطمینان آنها را از ایمنی و ترغیب آنها به برداشت نمادین اعتراض برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه در برابر حوادث خشونت بر سلامت کارگران فشرده به CVID-19 وظیفه.

از حالا نه فقط چنین خشونت است, دانستنی, اما همچنین غیر bailable جرم. علاوه بر این مقررات به ارائه غرامت برای صدمه به بهداشت و درمان پرسنل خدمات و یا باعث آسیب و یا از دست دادن به مالکیت دولت در روز چهارشنبه گفت:.

K. S. Dhatwalia, اصلی, سخنگوی دولت در توئیتر خود نوشت: “فرمان خواهد کمک به حفاظت از بهداشت و درمان پرسنل خدمات و زندگی خود را/کار ساختمان در برابر خشونت”.

“این در واقع کمک می کند تا محافظت از کل سلامت برادری از جمله پزشکان و پرستاران و امدادگران تا ASHA کارگران” گفت: اتحادیه I&B وزیر Prakash Javadekar. وزیر گفت: اصلاح لازم پس از حوادث خشونت بودند شاهد در برابر آنها در حالی که تخلیه خود را وظیفه مهم برای کشور است.

متمم قانون اساسی تضمین کرده است که این تحقیقات می گیرد در یک زمان محدود به شیوه ای. ویژه ارائه ساخته شده نیز در این فرمان در مورد وسایل نقلیه و یا کلینیک های آسیب دیده هستند. در چنین مواردی دو برابر هزینه خواهد شد بهبود از مهاجمان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de