گوشته Eka Paithanichi: تیزر از مراتی فیلم به نظر می رسد امیدوار کننده

گوشته Eka Paithanichi: تیزر از مراتی فیلم به نظر می رسد امیدوار کننده – سرگرمی

منتشر شده در مارس 11, 2020, 18:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

گوشته Eka Paithanichi: تیزر از مراتی فیلم است و مطمئنا شما را ترک تمایل برای اطلاعات بیشتر!

Picture Courtesy: Official YouTube Page/Planet Marathi

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رسمی صفحه یوتیوب/سیاره مراتی

پس از فوق العاده پاسخ به دیجیتال جهانی والاتر از مراتی فیلم ‘AB Aani CD” در آمازون نخست سازندگان دیجیتالی اعلام کرد که تیزر از فیلم بعدی “گوشته Eka Paithanichi. (GEP)”

فیلم ‘گوشته Eka Paithanichi’ ستاره Sayali Sanjeev در یک کاملا متفاوت آواتار ساده اما با اراده نمایشگاه سفر و مبارزات. Milind Gunaji و Suvrat جوشی که دیده می شود نقش مهمی در این فیلم است. این فیلم نوشته شده است و کارگردان Shantanu گانش سوار یک دولت Awardee برای بهترین فیلم و جهت و تولید شده توسط Abhayanand Singh, Akshay Bardapurkar و چینتمنی Dagde تحت پرچم نسبت طلایی فیلم های سیاره مراتی و Lakeside محصولات.

ساخت اعلام فیلمساز Abhayanand سینگ مدیر عامل گروه از نسبت طلایی, سینما, اظهار نظر “زمانی که ما منتشر شد ما فیلم AB Aani CD در تئاتر ما به نمایش بعدی ما پروژه بلند پروازانه “GEP” در 30 ثانیه-تیزر. با توجه به coronavirus ترساندن و پس از آن تاسف مستند تئاتر بسته و از این رو تیزر نمی تواند برسد. از مردم درخواست شده است ما در مورد آن ما تصمیم به انتشار دیجیتالی این تیزر برای اطمینان مردم است که آنها را به دیدن این فیلم هنگامی که وجود دارد این است که شفافیت در وضعیت پست مستند.”

نگاهی به تیزر اینجا:

اظهار نظر در این تیزر انتشار Akshay Bardapurkar این تهیه کننده گفت: “این فیلم بار دیگر ثابت کند که یک زن با اراده قوی و توانایی هرگز نمی تواند از دست او تلاش برای رسیدن به آنچه او بخواهد. ساده در عین حال زیبا فیلم در حال حاضر در تولید و ما اعلام تاریخ انتشار هنگامی که ما دریافت یک تصویر روشن.”

در اینجا امید به دیدن این فیلم Gosht Eka Pathanichi بر روی صفحه نمایش نقره در اولین. در خانه بمانند امن و تماشای AB Aani CD در OTT تا پس از آن!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im