گوگل دودل سهام بازی ها مردم را به ماندن در خانه

گوگل دودل سهام بازی ها مردم را به ماندن در خانه – اخبار

انتشار: May 27, 2020, 11:50 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

هنگامی که شما با کلیک بر روی آن شما را به یک بازی که در اصل به اشتراک گذاشته شده توسط گوگل در سال 2017 به جشن 50 سال از بچه های برنامه نویسی.

Pic/Screengrab

عکس/Screengrab

پس از یک سری از خلاق doodles برای تشکر از کسانی که در حال مبارزه با کروناویروس از خط مقدم مانند بهداشت و درمان کارگران, پلیس, گوگل دودل در حال حاضر ترغیب مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش رمان Coronavirus و صرف زمان بیشتری را با بازی بازی.

امروز انیمیشن, ویژگی های یک بچه جوان در لباس پوشیدن به عنوان یکی از O از این کلمه در گوگل. بچه نشسته است بر روی کامپیوتر و یک بازی. متن در ابله می خواند, “اقامت و بازی در گذشته محبوب Google Doodles: برنامه نویسی (2017).”

هنگامی که شما با کلیک بر روی آن شما را به یک بازی که در اصل به اشتراک گذاشته شده توسط گوگل در سال 2017 به جشن 50 سال از بچه های برنامه نویسی. این بازی ویژگی های یک خرگوش های مختلف و هویج که قرار داده شده در اطراف او نیاز به جمع آوری می شود.

Covid – 19 تحت تاثیر مجموع 29,70,705 مردم گرفته و 2,06,514 زندگی در سطح جهان تا به حال. در هند, رمان coronavirus موارد مثبت عبور کرده اند 27,000 علامت و بیش از 800 مرگ و میر گزارش شده است.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de