گوگل جشن تولد, هیپ هاپ, مردم را به بازی موسیقی در خانه

گوگل جشن تولد, هیپ هاپ, مردم را به بازی موسیقی در صفحه اصلی – اخبار

به روز شده: مارس 07, 2020, 15:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

امروز گوگل دودل جشن تولد هیپ هاپ موسیقی با اجازه دادن به کاربران موزیک نمونه از آهنگ های افسانه ای خود را تعاملی turntables

A screengrab of google's latest doodle urging people to play musical games at home

یک screengrab از گوگل آخرین ابله با اصرار مردم را به بازی موسیقی در خانه

پس از به اشتراک گذاری تعاملی ابله شامل 2017 ICC Champions Trophy و ارج نهادن جشن داروساز و محقق ویلبر اسکویل گوگل در روز پنجشنبه به اشتراک گذاشته رجعت بازی از سال 2017 در نتیجه خواست مردم را به بازی موسیقی بازی در خانه در میان مستند.

آخرین ابله انیمیشن بخشی از گوگل سری که غول موتور جستجو راه اندازی در هفته گذشته ترغیب مردم به ماندن در خانه و بازی در میان COVID-19 بحران است. درمان برای موسیقی و به خصوص هیپ هاپ طرفداران 2017 بازی اجازه می دهد تا کاربران موزیک نمونه از آهنگ های افسانه ای خود را تعاملی turntables.

در حالی که های متحرک ابله با پیروان خود را در توییتر Googel ابله توییتی “امروز boogie down با افسانه ای beats & ما 2017 دودل بازی جشن تولد هیپ هاپ برای چرخش!”

به منظور بازی این بازی یکی به مخلوط ضربه با کمک crossfader است که می تواند عمل با کمک ماوس. پس از کلیک روی انیمیشن, گوگل, پخش یک فیلم کوتاه انیمیشن نمایش تاریخچه موسیقی هیپ هاپ ویژگی voiceover هیپ هاپ آیکون Fab 5 Freddy.

A-Hip-Hop-Music
یک screengrab هیپ هاپ musicla بازی

گوگل همچنین روایت داستان از جامائیکا-American DJ Kool مشخصات که نقش مهمی در تولد موسیقی هیپ هاپ. پس از گذشته یک هفته گوگل شده است های throwback, تصاویر, جمله, هالووین, Loteria, اسکویل و Fischinger در میان دیگران. هنگامی که یک درصدی بیش نهایی ابله را نشان می دهد پیام “اقامت و بازی در گذشته محبوب Google Doodles: هیپ هاپ (2017).

در حالی که راه اندازی سری تعاملی هفته گذشته گوگل گفت: “به عنوان Covid-19 همچنان به تاثیر جوامع در سراسر جهان, مردم و خانواده ها در همه جا هستند و صرف زمان بیشتری را در خانه. در نور از این ما در حال راه اندازی یک رجعت ابله سری نگاهی به برخی از ما محبوب تعاملی گوگل دودل بازی!”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de