خداحافظی به آن همه

خداحافظی به آن همه – ورزشی

به روز شده: Mar 08, 2020, 07:42 IST | Harit N Joshi | بمبئی

Sudhir Naik و Chandrakant پاندیت مربیان در هر دو به پایان می رسد از وسیم جعفر را حرفه ای روی چیزی حساب کردن او داده شد و با توجه به رسمیت شناختن به عنوان سابق هند مسابقه تست بازکن واریز تمام اشکال کریکت

Wasim Jaffer. Pic /Midday archives

وسیم جعفر. عکس /بایگانی ظهر

در زندگی حرفه ای پوشا 25 سال وسیم جعفر شده و تحت مربیان و مربی بسیاری از. اما قبل از سابق هند آزمون بازکن اعلام بازنشستگی خود را در روز شنبه دو نفر از او مشورت بودند Sudhir Naik و Chandrakant پاندیت; دو مربیان وی با اشاره به در بازنشستگی خود را از بیانیه است.

آن Naik که برای اولین بار ارائه شده جعفر فرصتی برای بازی در بمبئی ‘A’ بخش مدار هنگامی که او در این شهر U-16 تیم است. “او خیلی زحمت خود را در پنبه حلاجی شده. من فقط می خواستم او را برای بازی در باشگاه ملی CC. او به ما ملحق شد پس از مشورت با برادر بزرگتر خود کليم بود که کمی نگران از او گرفتن یک شانس برای بازی در این XI. اما من به او اطمینان داد که وسیم خواهد بود و پس از نگاه. هنگامی که او پیوست وسیم هرگز به ترک باشگاه و [نخست] با وجود پیشنهاد از باشگاه های شیک و gymkhanas. حتی زمانی که او برای ثبت نام کنسرت احسان Gymkhana نسبت به پایان کار خود را ملی CC دوم او در باشگاه” Naik گفت: اواسط روز است.

Naik, گرچه احساس بمبئی باید درمان جعفر که نمایندگی آنها را از 1996-97 به 2014-15 قبل از پیوستن به Vidarbha بهتر است. “من احساس می کنم وسیم بود نه به خوبی درمان در بمبئی در بخش دوم از روی لئامت دادن خود را پس از بیرون رفتن از حساب برای تیم ملی. او هنوز هم بمبئی بهترین رودخانه پس از Sachin Tendulkar بود که بیشتر در دسترس نیست به دلیل هند وظیفه. او باید بیشتر احترام و که می توانست بمبئی به عنوان به خوبی. پس از خروج از بمبئی او ادامه داد: به نمره به شدت برای Vidarbha و کمک کرد تا این تیم با تجربه خود را. بمبئی انجام می شود باید یک چیز مشابه با جعفر. او می توانست یک بازیکن-تقدیر-مربی. دلیل بمبئی در حال از دست دادن برای چند [Ranji جایزه] فصل است چرا که آنها لازم نیست که یک کاپیتان. آنها مانند نگاه کاملا تازه کار است. بمبئی مرتکب یک اشتباه بزرگ توسط اجازه دادن به جعفر رفتن” سابق هند آزمون رودخانه گفت.

دلیل Jaffer قادر است خود را به تقریبا تمام سوابق در Ranji جایزه است که به دلیل پاندیت. جدا از بیشترین حضور (156) و بیشتر اجرا می شود (12,038), جعفر همچنین دارای رکورد قرن (40) نیم قرن (89) و جلب (200). این پرونده می تواند به دست آورد و پس از جعفر برای Vidarbha.

جعفر در بیانیه خود گفت: “من همچنین می خواهم برای تشکر از Chandrakant پاندیت برای نشان دادن ایمان در من زمانی که هیچ تیم نشان داد که هیچ علاقه ای به من به عنوان یک حرفه ای برای 2017-18 فصل است. به این دلیل است که از او که من یک شانس برای بازی Vidarbha دوباره و ایجاد سابقه برنده شدن در یک Ranji جایزه و ایرانی به جام دو بار.”

Sudhir Naik and Chandrakant PanditSudhir Naik و Chandrakant پاندیت

پاندیت گفت: جعفر بود و کمک بزرگی در زمان خود به عنوان Vidarbha مربی. “وسیم را تجربه کاملا مفید به Vidarbha تیم. او را مشاور بازیکنان جوان. او ایده آل مدل نقش برای آنها” پاندیت گفت.

با این حال سابق هند stumper opined که جعفر باید رو شانس بیشتری برای بازی با هند است. “سی و یک آزمون مسابقات [و دو ODIs] آیا عدالت به کالیبر. با وجود نمره اجرا می شود به طور مداوم به او داده هرگز نگاه دیگری است که واقعا مایه تاسف است. اما او هرگز اجازه این کار او را تحت تاثیر قرار. او هرگز داد و برای شهرت خود را. این بزرگترین کیفیت نسل جوان می تواند از او” به این نتیجه رسیدند پاندیت.

19,410
هیچ. اجرا می شود به ثمر رساند وسیم جعفر در 260 کلاس اول مسابقات @ 50.67

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de