گلف باز Anirban Lahiri نشان دهنده زندگی در میان COVID-19 مستند

گلف باز Anirban Lahiri نشان دهنده زندگی در میان COVID-19 مستند – ورزشی

به روز شده: May 09, 2020, 09:32 IST | PTI | دهلی نو

Lahiri, ساخته شده است که فلوریدا پایگاه خود را از او شروع به بازی در حال حاضر-به حالت تعلیق در تور PGA جهان بزرگترین و قوی ترین گلف حرفه ای مدار است و به ندرت به عنوان صرف زمان زیادی را در هند به عنوان او در حال حاضر

Indian golfer Anirban Lahiri

هندی گلف باز Anirban Lahiri

اتصال مجدد با پدر و مادر او دیده نشده از حد در بیش از یک دهه و تمرین یوگا مکانیسم های مقابله ای برای هند گلف باز Anirban Lahiri به عنوان او نشان دهنده زندگی در coronavirus-مجبور مستند گفت: “این خوب است برای ضربه زدن به دکمه مکث”. Lahiri, ساخته شده است که فلوریدا پایگاه خود را از او شروع به بازی در حال حاضر-به حالت تعلیق در تور PGA جهان بزرگترین و قوی ترین گلف حرفه ای مدار است و به ندرت به عنوان صرف زمان زیادی را در هند به عنوان او در حال حاضر. او در حیدرآباد که در آن پدر و مادر خود زندگی می کنند. با او در حال همسرش, Ipsa و یک سال Tisya.

“من زمان زیادی را صرف با پدر و مادر من از من 17 سال داشت. این به من بیشتر چشم انداز در خارج از گلف. در واقع من ندارد و من گلف با من در حال حاضر. آن را به خوبی برای ضربه زدن به دکمه مکث و تأمل در چیزهایی که ما به طور معمول نمی,” او گفت:. Lahiri نیز انجام شده است تمرین یوگا.

“…آن را به خوبی برای دیدن بدن من در پاسخ به آن است. من نه نظم بوده با یوگا بیش از چند سال گذشته به عنوان گلف است در واقع گرفته شده تمام وقت. “من خوش شانس هستم, من هنوز هم انعطاف پذیر و من عطف 33 در چند ماه زمان است. اگر من اختصاص مقدار مناسب از زمان و با توجه به آن, من می توانید ببینید, بدن من پاسخ خوبی و کمک می کند تا با تمرکز و تعادل است. “من هل دادن خودم کمی بیشتر است که یک چالش خوب است. آن را به خوبی اتصال با بدن من,” او اضافه شده است.

لاهیری به هند آمد برنامه ریزی برای آموزش کمی و پس از آن بازی قهرمان هند باز است. این رویداد رو به تعویق افتاد و سپس پرواز لغو شد و در نهایت مستند.
Lahiri متعهد اهدای تومان 700,000 به سمت نخست وزیر مراقبت صندوق در آخر هفته گذشته. او گفت که او می خواست برای کمک به میلیون ها نفر از افرادی که برای زنده ماندن در دستمزد روزانه اما در حال حاضر از کار های زیر مستند.

Shubhankar Sharma, که همچنین آموزش در خانه در Panchkula, تا به کمک Rs. 500,000 سمت صندوق. شارما نگه داشتن است متناسب با یک زندگی روزمره است و نه پا پس از بازگشت از حوادث در تور اروپا در عمان و قطر در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس. با گلف مجموعه هنوز هم در احمدآباد لاهیری با پدرش باشگاه در حیدرآباد.

سابق, آسیایی, تور شماره 1 Lahiri نیز به دنبال آوردن برخی از مهلت طریق ویدئو جدید پخت و پز سری درستی با عنوان “پخت و پز با Lahiris” در کانال های رسانه های اجتماعی. Lahiri آپلود کرده است دو درس پخت و پز است که با تمرکز بر مورد علاقه خود غذاهای هندی.

“ما باید غذا و سرپناه و خانواده ما امن است. هر آنچه که ما می توانید انجام دهید تا آن را آسان تر برای دیگران, کمک به این مردم و دولت, اجازه دهید آن را به تعداد بسیار کمی از اشخاص عملیاتی هستند در حال حاضر.

“بسیاری از ورزش سازمان و ورزشکاران در حال حمایت از این که خوب است برای نشان دادن همبستگی” گفت: Lahiri.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی. اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de