‘شیطان’ بری وایات را شکست داد و ست رولینز برنده جهانی عنوان در ماه اکتبر سال گذشته در گوهر تاج

The Fiend vs Goldberg. Picture/ WWE

شیطان در مقابل گلدبرگ. عکس/ WWE

یاد WWE superstar گلدبرگ ساخته اعطای بازگشت به WWE در اسمک دان هفته گذشته از طریق ماهواره و خطاب به یک موضوع خاص است که حل نشده است. گلدبرگ شکست کوین اونز در اوایل سال 2017 در Fastlane به پیروزی جهانی عنوان شده است. گلدبرگ سپس به صورت Brock Lesnar در رسلمنیا 33 که در آن او از دست داده به عنوان جانور مجسم.

اما گلدبرگ هرگز برنده مسابقه برگشت جهانی قهرمانی و او به نظر می رسد برای ایجاد یک تغییر وجود دارد. گلدبرگ هدر رفته هیچ زمان در صدور یک چالش جهانی قهرمان ‘شیطان’ بری وایات و همچنین گفت که او در WWE بعدی pay-per-view سوپر مرحله نهایی مسابقات.

‘شیطان’ بری وایات را شکست داد و ست رولینز برنده جهانی عنوان در ماه اکتبر سال گذشته در تاج جواهر. شیطان برگزار کرده است این عنوان برای 102 روز است و پس از موفقیت در دفاع از عنوان خود در برابر دنیل برایان و The Miz.

آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر گلدبرگ می تواند غلبه بر تاریکی و تبدیل شدن به جهانی قهرمان دوباره که قطعا رنگ کل تصویر جدید در حال حرکت و نزدیک به مسابقات 36.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان