طلا بازیگر Lakshya Kochhar به ستاره در Navjot Gulati فیلم کوتاه دست دوم

طلا بازیگر Lakshya Kochhar به ستاره در Navjot Gulati فیلم کوتاه دست دوم – سرگرمی

انتشار: May 14, 2020, 14:38 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | Warrington=بای

جدا از Lakshya Kochhar این فیلم کوتاه نیز ستاره های بازیگران, Abhishek بانرجی و Parul Gulati

بازیگر Lakshya Kochhar که در گذشته دیده می شد در Reema Katgi طلا و در Dicemedia را نشان می دهد به نام Bae کنترل خواهد شد در حال حاضر دیده می شود در آینده فیلم کوتاه به نام ‘دست دوم’ به کارگردانی Navjot Gulati است که نویسنده برای دارما بعدی Dostana 2 که به تازگی ساخته شده و کارگردان خود را اولین با Jai مومیایی دی. این فیلم کوتاه با عنوان دوم دست Zee5 اصلی و کپسوله سفر از یک طبقه متوسط شهر کوچک زندگی زن و شوهر در بمبئی. این فیلم کوتاه نیز ستاره های بازیگران, Abhishek بانرجی و Parul Gulati.

صحبت در مورد نقش خود Lakshya گفت: “دست دوم به بررسی دوگانگی در روابط مدرن و روز از طریق آن آشفته سفر خال خال با یو پی اس و فراز زندگی. تا چه حد می تواند به شما فشار خود را به ایجاد رابطه کار می کند ؟ چه نقشی را بازی گذشته در بودن خود را بهترین خود را در ارتباط فعلی خود را? و مردم چگونه واکنش نشان می دهند زمانی که آنها هیچ گزینه های سمت چپ در ارتباط است. یا همه یا خارج.?

او افزود: “این شد یک کل غیر glamourous شخصیت و من تا به حال حتی متوقف کردن در حالی که من تا به حال برای قرار دادن در چند کیلوگرم به نگاه بخشی. همچنین برای رسیدن به روح و روان شخصیت بسیار مهم بود به مرور از طریق تجارب شخصی من. ناامنی بیا با عشق و از این رو تعادل بین بودن مالکیت و نا امنی نازک موضوع ما راه رفتن را به هر گونه رابطه کار می کنند. ما در یک دنیای پیچیده و بیش از حد بسیاری از پیوسته و پویایی در بازی. آژيتاسيون ارتباط خود را از طریق این هرج و مرج و بازمانده سوار می تواند بسیار چالش برانگیز است. به طوری که در حس من احساس می کنم اکثر مردم خواهد شد مربوط به فیلم و قرعه کشی چیزی از آن.

“همچنین آن را یک فرصت عالی برای کار با چنین شگفت انگیز و افراد با تجربه. Abhishek, Parul, Navjot – همه آنها بسیار چاشنی و تصفیه شده در آنچه انجام می دهند. ما حتی تا به حال فشرده کارگاه های آموزشی قبل از ما شروع به شلیک و از این رو این جریان در حالی که تیراندازی در مجموعه ای آسان و سرگرم کننده است. ما امیدواریم که که منعکس کننده بر روی محصول زمانی که شما بچه ها آن را تماشا در تاریخ 15 آوریل” Lakshya گفت.

Lakshya دیده خواهد شد بعدی در اکسل, سرگرمی, سری Dongri به دبی که یکی از ویژگی های Amazon Prime. او شروع به کار خود را در صنعت فیلم هندی به عنوان دستیار کارگردان با Milap Zaveri در Mastizaade (2016) و شجاعت Saudagar در سنگ 2 (2016).

در زمانی که ماندن در خانه الزامی است و هم خانواده مرکز صحنه گرفته شده است محتوا در روابط مربوط می شود. فراموش توقف و تماشای این فیلم کوتاه در Zee 5 در 15 آوریل است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de