رفتن از 16 ساعت بدون غذا باعث بهبود سیستم گوارشی: نواک جوکوویچ

رفتن از 16 ساعت بدون غذا باعث بهبود سیستم گوارشی: نواک جوکوویچ – ورزشی

به روز شده: مارس 19, 2020, 09:22 IST | یک خبرنگار |

“هنگامی که ما سریع سلول های بدن ما بازسازی و بهبود می یابند. این است ایده آل برای صبحانه در صبح ناهار از 2 به 3 و سپس خوردن هیچ چیز تا روز بعد صبحانه. این روال می تواند به جلوگیری از بسیاری از بیماری ها,” او اضافه شده

Novak Djokovic

نواک جوکوویچ

جهان شماره 1 صربی ستاره تنیس نواک جوکوویچ به اشتراک گذاشته شده خود را رژیم غذایی آخرین راز و چگونه آن را کمک کرده است تا او را در طول 18 ماه گذشته.

در اخیر Instagram چت زنده با دکتر دراگان ایوانف متخصص در طب داخلی جوکوویچ نشان داد او می رود و 16 ساعت بدون خوردن روزمره است که بخشی از یک فرآیند به نام Autophagy.

“رفتن از 16 ساعت در روز بدون غذا کمک کرده و به بهبود در دستگاه گوارش است. من خواب بهتر و انرژی بیشتر در طول روز گفت:” جوکوویچ.

“اگر ما نمی مصرف هر چیزی را برای 12 ساعت به نظر می رسد مغز ما برای ذخایر مواد غذایی است. آن را پیدا کرد یک میکروارگانیسم های پاتوژن باکتری و از بین می برد و بازیافت آن است. اگر ما ناهار در 2 یا 3 بعد از ظهر و 12 ساعت بعد Autophagy فعال است. آن را پاک ما بدن و آماده کردن سوخت برای روز بعد. اما این فرایند طول می کشد 12 تا 16 ساعت بسته به افراد” 17-زمان گرند اسلم قهرمان شده است.

“هنگامی که ما سریع سلول های بدن ما بازسازی و بهبود می یابند. این است ایده آل برای صبحانه در صبح ناهار از 2 به 3 و سپس خوردن هیچ چیز تا روز بعد صبحانه. این روال می تواند به جلوگیری از بسیاری از بیماری ها,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de