گوا کنگره استقبال NDA تصمیم گیری در ماهیگیری

گوا کنگره استقبال NDA تصمیم گیری در مورد ماهیگیری – اخبار

به روز شده: May 12, 2020, 07:39 IST | سازمان | پنجی/Chennai

در ضمن تامیل نادو ماهیگیران در حال برنامه ریزی به درخواست دولت اجازه ماهیگیری از مارس 15 به بعد و همچنین به ترتیبات در عمده ماهی فرود مراکز عمده فروشان به تهیه بگیر

Pramod Sawant

Pramod Sawant

مخالفان در ماهی دوست ایالت گوا در روز شنبه با استقبال از تصمیم دولت مرکزی اجازه می دهد تا ماهیگیری و ماهیگیری تجاری و فعالیت های لازم بهداشت اقدامات احتیاطی.

رهبر مخالفان Digambar Kamat گفت: “استقبال از تصمیم دولت هند اجازه می دهد تا ماهی تجارت و حرکت ماهی در مستند دوره منوط به حفظ بهداشت است.”

کمبود ماهی و بسته شدن از بازار در نظر مداوم مستند و ممنوعیت فعالیت های ماهیگیری در کشور پس از 22 مارس تا به حال اغلب منجر به هرج و مرج هر زمان که کامیون های لادن با ماهی به طور غیر قانونی به فروش می رسد افزار خود را در مناطق شهری است.

هرج و مرج و فقدان اجتماعی فاصله در چنین melees مجبور وزیر Pramod Spike بارها و بارها به اصرار مردم برای قرار نیست سلامتی خود را در, خطر, در حالی که خرید ماهی و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. ماهی یک غذای اصلی در گوا.

در ضمن تامیل نادو ماهیگیران در حال برنامه ریزی به درخواست دولت اجازه ماهیگیری از مارس 15 به بعد و همچنین به ترتیبات در عمده ماهی فرود مراکز عمده فروشان به تهیه بگیر.

“روز جمعه یک telecon از ماهیگیران انجمن ها از مناطق مختلف برگزار شد. ما خواهد بود با درخواست دولت به ما اجازه می دهد برای رفتن به دریا از مارس 15 به بعد” K Bharathi رئيس جمهور, جنوب هند, ماهیگیران رفاه انجمن گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de