جهانی بازی با نام تجاری Fnatic نشانه های عشق شارما با نام مستعار GodNixon خود را به عنوان خالق محتوا

جهانی بازی با نام تجاری Fnatic نشانه های عشق شارما با نام مستعار GodNixon خود را به عنوان خالق محتوا – اخبار

انتشار: May 24, 2020, 17:29 IST | همکاری محتوا | بمبئی

سر در گم با کیفیت از محتوای موجود در کانال های Fnatic هند تصمیم گرفته است به GodNixon دریا خود را به عنوان خالق محتوا

تاریکی در PUBG تلفن همراه در هند. Godnixon mostaly معروف خود را برای راهنمایی و ترفندها فیلم که در آن او نشان می دهد مختلف راه منحصر به فرد که در آن شما می توانید بهترین استفاده ممکن است از منطقه/ساختمان بود این پل به تیم ملی, خانه سه طبقه ایجاد انبارها و…. با بیش از 845K مشترکین در یوتیوب و حدود 60+ میلیون بازدید در یوتیوب کانال او یکی از اصلی سازندگان محتوا در خارج وجود دارد برای PUBG تلفن همراه.

سر در گم با کیفیت از محتوای موجود در کانال های Fnatic هند تصمیم گرفته است به GodNixon دریا خود را به عنوان خالق محتوا. این حرکت برای کمک به Fnatic PUBG تیم ملی انجام بهتر از عملکرد خود را در حال حاضر با کمک برخی از یکی از بهترین سازندگان محتوا خارج وجود دارد ؟ و یا آن را فقط که آنها می خواهند یک گام رو به جلو در جهت مثبت به طوری که برای ایجاد فرصت های بیشتر برای جوانه زدن سازندگان محتوا خارج وجود دارد ؟

GodNixon یکی از figureheads هند PUBG جامعه همراه بود و انتخاب به عنوان نماینده کشور هند در طول PMCO در سال 2019. در این خبر تصویری از او نشان داد که در این لحظه او گیر کرده است در یک هتل در بنگلور به عنوان کل کشور تحت قفل کردن و او نمی تواند به عقب بر گردیم خانه. به عنوان یک نتیجه او نبوده است قادر به انتشار محتوا به طور منظم به عنوان او می خواهم به. او به ذکر است که ما می توانیم انواع مختلفی از محتوا از هر دو او و Fnatic در آینده نزدیک.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de