به ما کامل خلاصه پرنیان Radhika Apte آخرین عکس یک لذت محض

به ما کامل خلاصه پرنیان Radhika Apte آخرین عکس یک لذت محض – سرگرمی

به روز شده: مارس 30, 2020, 08:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Radhika Apte که در حال حاضر در لندن است در ساخت بسیاری از مستند زمان با استفاده از آن مولد و افزایش سمت خلاق خود را تا آنجا که او می تواند.

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

برنده شدن قلب خود را با او غیر متعارف انتخاب پروژه های Radhika Apte ایجاد کرده است بی نظیر فضا برای خودش با تجسم از راه شکستن شخصیت. حتی او مد بازی است که در نقطه. Radhika به تازگی شات با یک پیشرو مجله و این تصاویر را در اعتصاب وتر را با sartorial انتخاب و شما را تحت تاثیر قرار.

Radhika اخیر شلیک به صورت یک پیشرو مجله مد شده است پر زرق و برق. شات به طور کامل در داخل و اطراف خانه او در لندن به ما apt خلاصه پرنیان Radhika عکس ضرب گلوله کشته شده است با نهایت خلاقیت است. غرفه های او استفاده می شود و پس زمینه او به ضرب گلوله در اطراف همراه با لباس و تن او تنها بچه است. او به نظر می رسد هیچ چیز کمتر از اشعه آفتاب در لباس زرد با سفید, کفش کانورس. حداقلی آرایش و شسته و رفته گیسوان آنچه او نگاه کامل.

در یکی دیگر از تصویر Radhika دیده می شود در یک لباس بنفش با دکمه های جذاب و قهوه ای و چکمه های مچ پا. تکمیل نگاه با نرمی و لطافت می بخشد آرایش علیه خام جامد افت Radhika دادن relatable مد اهداف است. Scintillating لبخند می افزاید: به زیبایی او را در حالی که گرفتن قهوهای مایل به زرد کامل. حرکت در, Radhika نیز gracing یک الگو زانو طول دامن سیاه و سفید پیازچه برش crop top goofing سراسر سبز lushes در میان روشن بریتانیا خورشید. او را بدنام لبخند و سست گیسوان باید قلب ما.

در نهایت برای تمام سفر عاشقان Radhika است به ما بسیار مورد نیاز سفر vibes در پاناما. دیده می شود در یک کارامل آجر رنگ بند لباس او کامل دختر درب بعدی. برجسته از ساز و برگ است که آینه گوشواره, چاپ شال و او همیشه لبخند جذاب.

به عنوان آسان و بی دردسر این عکس نگاه این بود که یک زن با نشان دادن دقیقه کمک از دوستان. درست مثل کار Radhika را مد روز لباس و شخصیت او توجیه هر نوع ساز و برگ او حمل می شود آن را قومی یا غربی. او کامل رویای الهه شعر و موسیقی برای هر مدیر و طراح مد.

در کار جبهه Radhika دیده خواهد شد در Raat Akeli Hai در کنار Nawazuddin Siddiqui.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de