دختر Camilla Cabello آهنگ Coronavirus چرخش Anand Mahindra سهام تصویری

دختر Camilla Cabello آهنگ Coronavirus چرخش Anand Mahindra سهام تصویری – اخبار

به روز شده: May 16, 2020, 16:43 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

دختر Rashmi Shaarvi مشترک یک ویدیو از خودش آواز آهنگ که در آن او را تغییر داد از آلبوم از آهنگ اصلی با دستورالعمل در مورد چگونه به حفظ بهداشت به هدایت روشنی از Coronavirus

A screengrab of the video posted by Rashmi Shaarvi

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط Rashmi Shaarvi

در زمانی که جهان را متشنج است در مورد شیوع کروناویروس اینترنت است به نحوی موفق به شامل همه گیر در مسائل سوزاندن. از اواخر وجود داشته است bhajans در بیماری که ویروسی رفت. اما این خواننده جوان به یک چرخش به Camilla Cabello محبوب ضربه, هاوانا که حتی شخصیت های برجسته مانند Anand Mahindra نمی تواند کمک کند اما به اشتراک گذاری!

دختر Rashmi Shaarvi مشترک یک ویدیو از خودش آواز آهنگ که در آن او را تغییر داد از آلبوم از آهنگ اصلی با دستورالعمل در مورد چگونه به حفظ بهداشت به هدایت روشنی از Coronavirus. یک رهگیری pf شعر است, “تاج..آه..na na. تمام ذهن من در تاج..آه..na na. آمد آن همه راه را از چین na na. همه ناجور تاج. چیزی است که وجود دارد در مورد این ویروس کورونا na na”

او زیر نویس ویدئو های ارسال شده در حساب توییتر خود را و گفت: “وجود دارد بدون نیاز به وحشت. ماندن هیدراته نگه دارید و خودتان بهداشتی. اگر شما احساس می کنید هیچ نشانه رفتن بلافاصله به دکتر مراجعه کنید. اجازه می دهد که امیدواریم به ضرب و شتم این درخت مزاحم به زودی.”

در همین حال رئیس ماهیندرا و ماهیندرا گروه مشترک Shaarvi ویدئو در توییتر گفت: “خلاقیت متلاطم است تا همه بارها و انزوای اجتماعی است که به کمک آن روند! این بانوی جوان آهنگ یک تقلید مسخره امیز سرگرم کننده, اما او تا به برخی از جدی استعداد آوازی.”

دیدن که او را بود نیز به اشتراک گذاشته شده توسط صنعتگر, یک, وجد آمدیم, Rashmi گفت: “نمی توانم باور چشمان من. Thanks a lot @anandmahindra آقا. چنین شیرین ژست شما به رسمیت شناختن استعدادها و پت خود را با شور و شوق.”

این Twitterati نیز مورد تحسین قرار گرفته این خواننده جوان برای او آواز دلاوری با آهنگ garnering بیش از 13,900 دیدگاه تا کنون.

شما چه فکر می کنم ،

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im